Konsultacja

Poznaj możliwości Platformy HubSpot

 

Dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów,
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej,
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz,
  • HubSpot wspiera Inbound Marketing,
Jak HubSpot wspiera rozwój firmy?

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
System do marketing automation
Marketing Hub →
Sales Hub
Nowoczesne wsparcie sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
Service Hub
Hub do obsługi klienta
Poznaj Service Hub →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →

Boost HubSpot od Brandrocket!

Posiadamy i aktywnie korzystamy z wszystkich Hub-ów od HubSpot, co pozwoliło nam zdobyć praktyczną a nie tylko teoretyczną wiedzę.


Nasze usługi obejmują:

  • Onboarding Marketing i Sales Hub,
  • Wdrożenia wszystkich Hub-ów w imieniu klienta,
  • Praktycznie szkolenia i warsztaty
  • Audyty całego portalu HubSpot
  • Integracje z zewnętrznymi systemami
Nie mam jeszcze HubSpot
Mam HubSpot

HubSpot Onboarding

Wybierz Onboarding HubSpot odpowiedni dla Ciebie
Marketing Hub
System do marketing automation
Marketing Hub Onboarding
Sales Hub
Nowoczesne wsparcie sprzedaży
Sales Hub Onboarding
Konsultacje i szkolenia
Zdobądź praktyczną wiedzę jak optymalnie korzystać z HubSpot
Wybierz szkolenie
Audyt HubSpot
Sprawdzimy czy Twój zespół korzysta ze 100% mocy HubSpot
Zamów Audyt
Strony www
strony www

Strony WWW

Tworzymy strony internetowe przystosowane do inbound marketingu,
które wyglądają niesamowicie i pozyskują klientów.

Twoja nowa strona internetowa powinna być narzędziem do zwiększania popytu na Twoją ofertę oraz generowania leadów.

Strony internetowe, które tworzymy są dostosowane do sposobu, w jaki Twoi potencjalni klienci wyszukują informacji oraz wyposażone w ścieżki konwersji, które pozwalają Ci skutecznie generować leady i pozyskiwać nowych klientów. 

Nasze podejście do projektowania i tworzenia witryn internetowych zmieni Twoją obecność w Internecie i przygotuje Twoją firmę do czerpania pełni korzyści z inbound marketingu.

Projekt i tworzenie stron internetowych - Brandrocket
UX

Projektowanie i UX

Podchodzimy do Twojej witryny w sposób holistyczny, skupiając się na źródłach ruchu przychodzącego, atrakcyjnym i czytelnym prezentowaniu informacji, intuicyjnej obsłudze i użyteczności -  projektując doskonałe doświadczenia użytkownika (user experience) oraz ścieżki konwersji.  

Każda podstrona, przycisk i wezwanie do działania (CTA)  są uważnie rozmieszczane tak, aby zbudować podróż klienta w której otrzyma wartościowe informacje, wybuduje w nim zaufanie i nakieruje go na konwersję.

copywriting

Copywriting

Tworzymy treści, które są dopasowane do Twoich person zakupowych (buyer persona) oraz grupy odbiorców. Treści na Twojej nowej stronie, które przygotujemy w atrakcyjny sposób pokażą zalety i korzyści Twojej oferty, będąc jednocześnie odpowiedzią na pytania i wyzwania w zależności od etapu buyers journey na którym się znajdują oraz stymulowania konwersji. 

fala2

Podejście agile

Projekty i wdrożenia witryn internetowych rozrosły się zarówno pod względem rozmiaru, jak i złożoności. Odzwierciedlając kluczową rolę witryny internetowej w pozyskiwaniu klientów i rozwoju biznesu, podlega ona testom, zmianom i rozbudowie. 

Aby generować najlepsze wyniki, strony internetowe muszą żyć i ewoluować, a nie być statycznymi tworami. Dlatego w przypadku wielu tworzonych przez nas witryn stosujemy zwinne i etapowe podejście.

agile
fala4

Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO)

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest wbudowana w każdą tworzoną przez nas witrynę od samego początku. Zgodnie z naszą dobrze zbadaną strategią dotyczącą słów kluczowych, zaczynamy od mapy witryny zawierającej zoptymalizowane pod kątem wyszukiwania strony i adresy URL. Treści i metadane są napisane z myślą o SEO.

optymalizacja
fala2

HubSpot CMS

Jesteśmy mistrzami projektowania i wdrażania witryn na systemie zarządzania treścią HubSpot CMS. Korzystając z HubSpot CMS, osiągasz niesamowite rezultaty.

HubSpot CMS umożliwia nam integrację Twojej witryny z każdym innym kanałem marketingowym przy wykorzystaniu HubSpot Marketing Hub, tworząc płynną podróż klienta (customer journey), którą można spersonalizować na każdym kroku. Dzięki wbudowanemu SSL, sieci dostarczania treści (CDN) i responsywnej strukturze, HubSpot CMS zapewnia doskonałe wrażenia użytkownika, wydajność witryny oraz optymalizację pod wyszukiwarki.

Strona internetowa na HubSpot CMS
cms
fala4

Nasze podejście

Strona internetowa jest obecnie kluczowym czynnikiem w pozyskiwaniu klientów. My tworzymy ją tak, aby zapewnić Ci sukces w zwiększaniu popytu na Twoją ofertę, generowaniu leadów oraz działaniach marketingowych i sprzedażowych. Nasze zwinne podejście do projektowania i rozwoju Twojej witryny  umożliwia nam dostarczenie jej jako samodzielnego projektu lub w ramach stałej obsługi inbound marketingowej.

podejscie
fala2

Porozmawiaj z nami o swojej witrynie

Wiemy, jak tworzyć witryny, które znajdą się w centrum Twojej strategii inbound, są zoptymalizowane pod kątem ruchu z sieci wyszukiwania, zwiększają popyt na Twoją ofertę i generują klientów.  

porozmawiajmy