Poznaj możliwości Platformy HubSpot

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce. Pomożemy Ci wyborze i zakupie HubSpot.

Sprawdź dlaczego 143k+ firm wybrało HubSpot i dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz
  • jak HubSpot wspiera strategię Inbound oraz Account Based Marketingu
Dlaczego warto wybrać HubSpot

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
Platforma Marketing Automation
Poznaj Marketing Hub →
Sales Hub
CRM i automatyzacja sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
Service Hub
Narzędzia dla Customer Service
Poznaj Service Hub →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →

Uruchom HubSpot z Brandrocket!

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce, który solidnie wdroży HubSpot w Twojej firmie i przeszkoli Twoje zespoły, tak aby sprawnie korzystały z Hubspot w codziennej pracy.


Nasze usługi obejmują:

  • Onboarding Marketing i Sales Hub
  • Wdrożenia całej Platformy HubSpot i pojedynczych hubów
  • Praktycznie szkolenia i warsztaty
  • Audyty portalu HubSpot
  • Integracje z zewnętrznymi systemami
Nie mam jeszcze HubSpot
Mam HubSpot

HubSpot Onboarding

Pomożemy Ci zacząć korzystać z HubSpot w Twojej firmie
Marketing Hub
Uruchom automatyzację w firmie
Poznaj proces i ofertę
Sales Hub
Uruchom CRM w swojej firmie
Sprawdź ofertę Onboarding
Konsultacje i szkolenia
Rozwiązania, praktyczna, wiedza i know-how
Sprawdź ofertę
Audyt HubSpot
Uporządkuj i wykorzystaj HubSpot na MAXA
Zamów Audyt
Strony www
strony www

Strony WWW

Tworzymy strony internetowe przystosowane do inbound marketingu,
które wyglądają niesamowicie i pozyskują klientów.

Twoja nowa strona internetowa powinna być narzędziem do zwiększania popytu na Twoją ofertę oraz generowania leadów.

Strony internetowe, które tworzymy są dostosowane do sposobu, w jaki Twoi potencjalni klienci wyszukują informacji oraz wyposażone w ścieżki konwersji, które pozwalają Ci skutecznie generować leady i pozyskiwać nowych klientów. 

Nasze podejście do projektowania i tworzenia witryn internetowych zmieni Twoją obecność w Internecie i przygotuje Twoją firmę do czerpania pełni korzyści z inbound marketingu.

Zobacz nasze realizacje

Projekt i tworzenie stron internetowych - Brandrocket
UX

Projektowanie i UX

Podchodzimy do Twojej witryny w sposób holistyczny, skupiając się na źródłach ruchu przychodzącego, atrakcyjnym i czytelnym prezentowaniu informacji, intuicyjnej obsłudze i użyteczności -  projektując doskonałe doświadczenia użytkownika (user experience) oraz ścieżki konwersji.  

Każda podstrona, przycisk i wezwanie do działania (CTA)  są uważnie rozmieszczane tak, aby zbudować podróż klienta w której otrzyma wartościowe informacje, wybuduje w nim zaufanie i nakieruje go na konwersję.

copywriting

Copywriting

Tworzymy treści, które są dopasowane do Twoich person zakupowych (buyer persona) oraz grupy odbiorców. Treści na Twojej nowej stronie, które przygotujemy w atrakcyjny sposób pokażą zalety i korzyści Twojej oferty, będąc jednocześnie odpowiedzią na pytania i wyzwania w zależności od etapu buyers journey na którym się znajdują oraz stymulowania konwersji. 

Odkryj potęgę contentu

fala2

Podejście agile

Projekty i wdrożenia witryn internetowych rozrosły się zarówno pod względem rozmiaru, jak i złożoności. Odzwierciedlając kluczową rolę witryny internetowej w pozyskiwaniu klientów i rozwoju biznesu, podlega ona testom, zmianom i rozbudowie. 

Aby generować najlepsze wyniki, strony internetowe muszą żyć i ewoluować, a nie być statycznymi tworami. Dlatego w przypadku wielu tworzonych przez nas witryn stosujemy zwinne i etapowe podejście.

agile
fala4

Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO)

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest wbudowana w każdą tworzoną przez nas witrynę od samego początku. Zgodnie z naszą dobrze zbadaną strategią dotyczącą słów kluczowych, zaczynamy od mapy witryny zawierającej zoptymalizowane pod kątem wyszukiwania strony i adresy URL. Treści i metadane są napisane z myślą o SEO.

optymalizacja
fala2

HubSpot CMS

Jesteśmy mistrzami projektowania i wdrażania witryn na systemie zarządzania treścią HubSpot CMS. Korzystając z HubSpot CMS, osiągasz niesamowite rezultaty.

HubSpot CMS umożliwia nam integrację Twojej witryny z każdym innym kanałem marketingowym przy wykorzystaniu HubSpot Marketing Hub, tworząc płynną podróż klienta (customer journey), którą można spersonalizować na każdym kroku. Dzięki wbudowanemu SSL, sieci dostarczania treści (CDN) i responsywnej strukturze, HubSpot CMS zapewnia doskonałe wrażenia użytkownika, wydajność witryny oraz optymalizację pod wyszukiwarki.

Strona internetowa na HubSpot CMS
cms
fala4

Nasze podejście

Strona internetowa jest obecnie kluczowym czynnikiem w pozyskiwaniu klientów. My tworzymy ją tak, aby zapewnić Ci sukces w zwiększaniu popytu na Twoją ofertę, generowaniu leadów oraz działaniach marketingowych i sprzedażowych. Nasze zwinne podejście do projektowania i rozwoju Twojej witryny  umożliwia nam dostarczenie jej jako samodzielnego projektu lub w ramach stałej obsługi inbound marketingowej.

podejscie
fala2

Porozmawiaj z nami o swojej witrynie

Wiemy, jak tworzyć witryny, które znajdą się w centrum Twojej strategii inbound, są zoptymalizowane pod kątem ruchu z sieci wyszukiwania, zwiększają popyt na Twoją ofertę i generują klientów.  

porozmawiajmy