Demo HubSpot
Service Hub

Oprogramowanie do obsługi klienta

Umów się na demo

Twoi klienci oczekują więcej.

W obecnym czasie klienci oczekują spersonalizowanych rozwiązań dostępnych różnymi kanałami przez całą dobę. Niestety większość osób z obsługi klienta nie jest w stanie podołać tym stale rosnącym wymaganiom ponieważ informacje z którymi pracować są rozproszone w wielu miejscach.

Service Hub skupia wszystkie dane i kanały komunikacji z Twoim klientem w jednym CRM-ie. Wszystko abyś mógł wydajniej wdrożyć, wspierać, utrzymać oraz powiększać bazę klientów. A efekt? Zadowolony klient na każdym etapie jego ścieżki.

Narzędzia, których potrzebujesz aby zachwycać klientów

Poszerz możliwości zespołu wsparcia automatyzacją i samoobsługą.

Workflow automatyzujący proses obsługi klienta

Help desk i ticketowanie

Oszczędzaj czas na wprowadzaniu danych i przeznacz go na wsparciu klienta. Dodaj ścieżki do zgłoszeń i stwórz Help desk rozwiązujący krytyczne zgłoszenia najpierw.

Baza wiedzy

Pomóż klientom znaleźć odpowiedzi i zmniejsz liczbę próśb o pomoc. Przekształć często zadawane pytania w przeszukiwalną bibliotekę artykułów pomocy, filmów i dokumentacji.

Czat na żywo

Pomagaj klientom na swojej stronie w czasie rzeczywistym. Automatycznie kieruj użytkowników do odpowiednich osób w zespole usług i buduj lepsze relacje dzięki konwersacjom.

Platforma HubSpot CRM

Uzyskaj kontekst, którego potrzebujesz, aby pomóc klientom odnieść sukces. Automatycznie śledź dane klientów i interakcje z Twoją firmą w jednym źródle prawdy dostępnym dla całego zespołu.

Panele raportowania

Udostępniaj przydatne dane w celu poprawy obsługi klienta. Wyróżnij najczęstsze zapytania za pomocą raportów opartych na danych i oceniaj wydajność zespołu dzięki rozszerzonym widokom danych.

Zautomatyzowana obsługa klienta

Wyeliminuj niepotrzebne ręczne procesy, aby Twój zespół mógł skoncentrować się na rozwiązywaniu problemów klientów. Umożliwiaj pracownikom obsługi tworzenie spersonalizowanych doświadczeń.

Zobacz HubSpot Service Hub w akcji

Umów się na demo

Popraw współpracę, łącząc zespół i kanały.

Wspólna skrzynka odbiorcza w HubSpot z wieloma kanałami

Wiadomości wideo 1:1

Użyj wideo, aby od samego początku budować silniejsze relacje. Twórz spersonalizowane filmy pomocy dla indywidualnych klientów bezpośrednio w HubSpot i łatwo dodawaj je do wiadomości e-mail lub zgłoszeń.

Wspólna skrzynka odbiorcza

Połącz pocztę e-mail zespołu, czat na żywo, komunikator Facebook i nie tylko z jedną uniwersalną skrzynką odbiorczą, aby cały zespół miał wgląd do zarządzania rozmowami i odpowiadania na nie w jednym miejscu.

Zarządzanie zespołem

Utrzymuj porządek i wydajność swojego zespołu, zapewniając każdemu użytkownikowi dostęp do odpowiednich zasobów. Szybko przeglądaj uprawnienia, status i dostępność agentów i zarządzaj nimi w całym zespole.

Zobacz HubSpot Service Hub w akcji

Umów się na demo

Identyfikuj możliwości poprawy obsługi klienta.

Ankieta badania satysfakcji klienta

Analiza konwersacji

Automatycznie rejestruj szczegóły z każdego połączenia, aby odkryć „dlaczego” stojące za wydajnością zespołu. Następnie odblokuj możliwości coachingu dzięki analizom opartym na sztucznej inteligencji.

Ankiety z opiniami klientów

Monitoruj zadowolenie klientów. Wdrażaj ankiety NPS, CSAT, CES oraz niestandardowe, aby zbierać opinie, które można wykorzystać do budowania lepszej obsługi klienta.

Prognozowanie

Podejmuj lepsze decyzje dzięki kompleksowym prognozom. Utwórz lejek do monitorowania odnowień i uaktualnień oraz daj menedżerom lepszy wgląd w przewidywaną wydajność.

Zobacz HubSpot Service Hub w akcji

Umów się na demo

Service Hub jest liderem w obsłudze klienta

Firma SoftwareReviews uznała Service Hub za lidera i złotego medalistę w swoim raporcie z zarządzania obsługą klienta 2021, na podstawie danych od użytkowników HubSpot.
HubSpot service hub liderem na rynku
cta ogólne-baner

Zacznij korzystać z oprogramowania obsługi klientów HubSpot już dziś!

Zacznij rozwijać swoją firmę dzięki szczęśliwszym, odnoszącym większe sukcesy klientom.
Umów się na demo