Demo HubSpot
baner-hubspot

Jak HubSpot wspiera rozwój

firmy?

Platforma HubSpot to pełny pakiet oprogramowania stworzonego w celu wspierania podejścia inbound, aby pomóc Tobie - i Twoim klientom - rozwijać się lepiej. Przyjrzyjmy się, jak Twoje zespoły marketingowe, sprzedażowe i obsługi klienta mogą wykorzystać platformę HubSpot do osiągnięcia swoich celów.

HubSpot - marketing, sprzedaż i obsługa klienta wspólnie pracujące nad wzrostem firmy 

Współczesny krajobraz biznesowy nieustannie się zmienia. Zarządzanie procesami marketingu, sprzedaży i obsługi klienta wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Technologia i narzędzia HubSpot mogą pomóc Ci sprawnie zintegrować zespoły i procesy tak, aby współdziałały w zrozumieniu mentalności oraz potrzeb Twoich konsumentów oraz budowały i pielęgnowanie trwałe, wartościowe i pozytywnej relacje z istniejącymi i potencjalnymi klientami na każdym etapie ich podróży z Twoją firmą. 

W idealnym świecie zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta działają z maksymalną efektywnością, wymieniając informacje i bezproblemowo obsługując potrzeby klientów. W rzeczywistości występują “wąskie gardła”, które wpływają na doświadczenia, satysfakcję i decyzje zakupowe Twoich potencjalnych i obecnych klientów.

A ty patrząc na poniższy model zarządzania relacją na ścieżce zakupowej klienta, gdzie widzisz możliwości do poprawy w Twojej firmie?

zarządzaj

 

marketing

Marketing 

Generuj leady wysokiej jakości

Twórz treści, pozyskuj leady i prowadź je przez ścieżkę zakupową aż do momentu zamknięcia transakcji.

sales

Sprzedaż 

Zamieniaj leady w klientów

Nawiązuj kontakt z potencjalnymi kupującymi, pokazuj wartość swojej oferty i prowadź do zakupu.

service

Obsługa Klienta 

Zamieniaj klientów w promotorów marki

Rozwiązuj problemy klientów i zapewniaj swojej firmie sukces dzięki marketingowi szeptanemu.

koło

Od Lejka Sprzedaży do Flywheel

Ścieżka zakupowa klienta jest cyklem nie lejkiem. W tradycyjnym lejku sprzedaży klient “jest przesuwany” między marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta jak przez oddzielne silosy. HubSpot wprowadził całkiem nowe rozwiązanie zwane Flywheel.

Gdy stosujemy Flywheel, każdy krok ścieżki zakupowej klienta jest wzajemnie połączony. Zespoły wymieniają ze sobą dane, zwiększając skuteczność działań na każdym etapie.

Platforma rozwoju HubSpot

HubSpot jest rozwiązaniem all-in-one. Łączy w sobie obszary marketingu, sprzedaży i obsługi klienta tak, że bez problemu realizujesz metodykę inbound. Wszystkie działania prowadzisz na tej samej bazie klientów, a zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta pracują na tych samych danych. Dzięki temu szybciej przekazujesz informacje pomiędzy marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta. Efekt? Twoi klienci są bardziej zadowoleni i chętnie polecają Cię innym.

Poznaj narzędzia HubSpot, które pomagają lepiej współpracować zespołom marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, aby realizować Twoje cele biznesowe.

Rośnij z HubSpot CRM 

Zestaw oprogramowania do zarządzania relacją z klientami, który pomaga Twojej firmie rosnąć, dzięki integracji narzędzi każdego zespołu, danych i procesów.

Dowiedz się więcej o HubSpot CRM

CRM

CMS

Rozwijaj swoją firmę, włączając witrynę internetową do maszyny wzrostu. Dowiedz się więcej o CMS Hub.

CMS

Marketing Hub

All-in-one inbound marketing software, które ma wszystko aby pozyskać potencjalnego klienta, ocieplić z nim relację i zamienić w wysokiej jakości lead, który Twoja sprzedaż pokocha.

Dowiedz się więcej o Marketing Hub

Marketing

Sales Hub 

Oszczędzające czas narzędzia, które dostarczą Ci precyzyjne informacje o prospektach, automatyzują rutynowe zadania i pomogą zamknąć więcej transakcji szybciej.

Dowiedz się więcej o Sales Hub

Sales

Service Hub 

Narzędzia obsługi klienta, które pomogą Ci nawiązać komunikację z klientem, przekroczyć jego oczekiwania i zamienić go w promotora rozwijającego Twój biznes.

Service

Chcesz zobaczyć HubSpot w akcji

Jesteśmy certyfikowanym partnerem HubSpot w Polsce, co daje Ci gwarancję profesjonalnego wdrożenia i szybkiego uruchomienia HubSpot w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i umów się z nami na demo HubSpot.