Demo HubSpot
co to jest hubspot
HubSpot co to jest

HubSpot - co to jest?

Jak wspiera rozwój firmy?

 

HubSpot jest Platformą CRM, która umożliwia Ci ustandaryzowanie i skuteczne poukładanie procesów marketingu, sprzedaży i obsługi klienta w jednym systemie. Wszystkie zespoły pracują na jednej bazie danych potencjalnych i obecnych klientów - w jednym narzędziu - opierając decyzje na faktach i analityce!

Platforma HubSpot CRM pozwala na skuteczne połączenie działań marketingu sprzedaży i obsługi klienta, które pracują razem (a nie w silosach) - budują wzrost przychodów Twojej firmy.

Umów się na demo

Platforma HubSpot CRM = Cyfrowa siedziba Twojej firmy

Jedno źródło prawdy o klientach i uspójnione narzędzia oraz dla marketingu, sprzedaży i customer service.

Stworzenie uspójnionych procesów marketingu, sprzedaży i obsługi klienta wygląda jest obecnie niezbędne do wzrostu firmy i zbudowania trwałej przewagi konkurencyjnej. Technologia stała się niezbędna do prowadzenia skutecznej firmy, która odpowiada na potrzeby współczesnych klientów.

Platforma HubSpot może pomóc Ci poukładać i uspójnić procesy i działania zespołów w Twojej firmie tak, aby współdziałały ze sobą, skutecznie identyfikowały wartościowe leady i szanse sprzedaży oraz prowadziły spójne działania odpowiadające na współczesny proces zakupowy klientów na każdym etapie ich podróży z Twoją firmą.

Dlaczego warto wybrać HubSpot?

Zarządzanie relacją z klientem na każdym etapie

W idealnym świecie zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta sprawnie i bezproblemowo współdziałałyby, wymieniając się informacjami o interakcjach i relacjach z potencjalnymi i istniejącymi klientami.

W rzeczywistości w firmach istnieją silosy informacyjne pomiędzy zespołami i ich działaniami oraz oddzielne i nie do końca zintegrowane narzędzia każdego zespołu, które stanowią wąskie gardła - wpływając na niższą skuteczność działań marketingu, sprzedaży oraz satysfakcji Twoich klientów.

Sprawdź jak Platforma HubSpot pomaga rozwiązać ten problem.

Brandrocket - HubSpot Marketing

Marketing 

Skutecznie pozyskuj nowych potencjalnych klientów

Przyciągaj potencjalnych klientów,  konwertuj i podgrzewaj aż do momentu, gdy będą gotowi do zakupu.

Brandrocket - HubSpot Sales Hub

Sprzedaż 

Zwiększ konwersję sprzedaży i automatyzuj działania

Łatwo nawiązuj kontakt z zakwalifikowanymi, potencjalnymi klientami, pokazuj wartość swojej oferty i skróć proces sprzedaży.

Bandrocket - HubSpot Service Hub

Satysfakcja Klienta 

Dbaj o najwyższy poziom obsługi i satysfakcję Twoich klientów

Postaw na spójną i łatwo dostępną obsługę klientów. Mierz poziom ich satysfakcji, pozyskuj referencje i buduj długofalowe relacje.

Brandrocket - model Flywheel

Od Lejka sprzedażowego do koła zamachowego Flywheel!

Współczesna ścieżka zakupowa klienta jest cyklem nie lejkiem.

W tradycyjnym lejku sprzedażowym klient “jest przepychany” między marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta jak przez oddzielne silosy.

HubSpot wprowadził nowe rozwiązanie zwane Flywheel (koło zamachowe). Stosując Flywheel, dbasz o każdy punkt styku na ścieżce zakupowej Twojego klienta, dostarczając mu spójną komunikację oraz doskonały customer experience.

Zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta - skupione wokół głównego celu rozwoju i wzrostu firmy - korzystają z jednego, wspólnego źródła prawdy - czyli jednolitych i aktualnych w czasie rzeczywistym danych o leadach i klientach - zwiększając skuteczność swoich działań na każdym etapie.

Umów się na prezentację HubSpot

Platforma HubSpot CRM

#1 CRM dla rozwijających się firm. CRM nie jest jedynie narzędziem dla sprzedaży - to serce rozwijającej się firmy. Platforma HubSpot jest rozwiązaniem złożonym z hubów dedykowanych dla poszczególnych zespołów w Twojej firmie.

W swoim systemie łączy w jednym miejscu narzędzia do nowoczesnego marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, system zarządzania treścią oraz narzędzia operacyjne dla biznesu, opierając się na wspólnym źródle prawdy - systemie CRM.

Poznaj narzędzia HubSpot, które pomagają lepiej współpracować zespołom marketingu, sprzedaży i customer service, tak aby realizowały cel biznesowy Twojej firmy.

HubSpot CRM 

System CRM do zarządzania relacjami z klientami, który pomaga Twojej firmie rosnąć, pomagając integrować procesy marketingu, sprzedaży i customer service.

Dowiedz się więcej o HubSpot CRM

Brandrocket - HubSpot CRM

HubSpot CMS

Spraw aby Twoja strona WWW stała się prawdziwą machiną pozyskiwania nowych, potencjalnych klientów. Twórz inteligentne treści, automatycznie dopasowujące się do odbiorców.  Łatwo zarządzaj edycją strony oraz dopasuj ją do potrzeb swojej firmy i jej odbiorców.

Sprawdź możliwości HubSpot CMS

CMS

Marketing Hub

Wszystkie niezbędne narzędzia do nowoczesnego marketingu B2B, dzięki którym zautomatyzujesz swoje działania, zwiększysz ilość nowych, potencjalnych klientów, dokonasz ich kwalifikacji, ocieplisz z nimi relację i zamienić go w wysokiej jakości lead, który Twoja sprzedaż pokocha.

Dowiedz się więcej o Marketing Hub

Brandrocket - HubSpot Marketing Hub

Sales Hub 

Nowoczesny system IT wsparcia i automatyzacji powtarzalnych zadań w sprzedaży. Sales Hub od HubSpot pozwoli Twoim handlowcom oszczędzić czas automatyzując rutynowe zadania, uzbroi ich w precyzyjne informacje o prospektach i pomoże zamknąć więcej transakcji w krótszym czasie.

Dowiedz się więcej o Sales Hub

Brandrocket - HubSpot Sales Hub

Service Hub 

Buduj trwałe i długofalowe relacje z klientami, dbając o ich bezproblemową obsługę i satysfakcję,

Dowiedz się więcej o Service Hub

Service
HubSpot Demo
fala3-1

Chcesz zobaczyć HubSpot w akcji?

Jesteśmy certyfikowanym partnerem HubSpot w Polsce, co daje Ci gwarancję profesjonalnego wdrożenia i szybkiego uruchomienia HubSpot w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i umów się z nami na demo HubSpot.