Demo HubSpot
co to jest hubspot
HubSpot co to jest

HubSpot - co to jest?

Jak wspiera rozwój firmy?

 

HubSpot to pełny system IT do marketingu, nowoczesnej sprzedaży i obsługi klienta - w którego centrum jest CRM dający jedno, to samo źródło prawdy i danych o klientach.

HubSpot w pełni wspiera i umożliwia działania inbound marketingu i sprzedaży, ułatwiając Twojej firmie skuteczne pozyskiwanie klientów, lepszy rozwój i skalowanie !

Umów rozmowę o HubSpot

Jedno źródło prawdy o klientach + zintegrowane procesy i narzędzia dla marketingu, sprzedaży i customer service.

Zarządzanie procesami marketingu, sprzedaży i obsługi klienta wygląda obecnie zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Technologia stała się niezbędna do prowadzenia skutecznej firmy, która odpowiada na potrzeby współczesnych klientów.

Platforma HubSpot może pomóc Ci sprawnie zintegrować zespoły i procesy tak, aby współdziałały ze sobą, skutecznie identyfikowały i odpowiadały na zmieniające się potrzeby i proces zakupowy klientów oraz budowały i pielęgnowały wartościowe relacje z klientami na każdym etapie ich podróży z Twoją firmą.

Zarządzanie relacją z klientem na każdym etapie

W idealnym świecie zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta sprawnie i bezproblemowo współdziałałyby, wymieniając się informacjami o interakcjach i relacjach z potencjalnymi i istniejącymi klientami.

W rzeczywistości w firmach istnieją silosy informacyjne pomiędzy zespołami i ich działaniami oraz oddzielne i nie do końca zintegrowane systemy IT, które stanowią wąskie gardła - wpływając na niższą skuteczność działań marketingu, sprzedaży oraz satysfakcji Twoich klientów.

Sprawdź jak system HubSpot może pomóc Twojej firmie?

Brandrocket - HubSpot Marketing

Marketing 

Skutecznie pozyskuj nowych potencjalnych klientów

Przyciągaj potencjalnych klientów,  konwertuj i podgrzewaj aż do momentu, gdy będą gotowi do zakupu.

Brandrocket - HubSpot Sales Hub

Sprzedaż 

Zwiększ konwersję sprzedaży i automatyzuj działania

Łatwo nawiązuj kontakt z zakwalifikowanymi, potencjalnymi klientami, pokazuj wartość swojej oferty i skróć proces sprzedaży.

Bandrocket - HubSpot Service Hub

Satysfakcja Klienta 

Dbaj o najwyższy poziom obsługi i satysfakcję Twoich klientów

Postaw na spójną i łatwo dostępną obsługę klientów. Mierz poziom ich satysfakcji, pozyskuj referencje i buduj długofalowe relacje.

Brandrocket - model Flywheel

Od Lejka sprzedażowego do koła zamachowego Flywheel!

Współczesna ścieżka zakupowa klienta jest cyklem nie lejkiem.

W tradycyjnym lejku sprzedażowym klient “jest przepychany” między marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta jak przez oddzielne silosy.

HubSpot wprowadził nowe rozwiązanie zwane Flywheel (koło zamachowe). Stosując Flywheel, dbasz o każdy punkt styku na ścieżce zakupowej Twojego klienta, dostarczając mu spójną komunikację oraz doskonały customer experience.

Zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta - skupione wokół głównego celu rozwoju i wzrostu firmy - korzystają z jednego, wspólnego źródła prawdy - czyli jednolitych i aktualnych w czasie rzeczywistym danych o leadach i klientach - zwiększając skuteczność swoich działań na każdym etapie.

Umów się na prezentację HubSpot

HubSpot CRM Suite

HubSpot jest rozwiązaniem all-in-one złożonym z hubów dedykowanych dla poszczególnych zespołów w Twojej firmie. W swoim systemie łączy w jednym miejscu narzędzia do nowoczesnego marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, opierając się na wspólnym źródle prawdy - danych i zbieranych informacjach w CRM.

Poznaj narzędzia HubSpot, które pomagają lepiej współpracować zespołom marketingu, sprzedaży i customer service, tak aby realizowały cel biznesowy Twojej firmy.

HubSpot CRM 

System CRM do zarządzania relacjami z klientami, który pomaga Twojej firmie rosnąć, pomagając integrować procesy marketingu, sprzedaży i customer service.

Dowiedz się więcej o HubSpot CRM

Brandrocket - HubSpot CRM

HubSpot CMS

Spraw aby Twoja strona WWW stała się prawdziwą machiną pozyskiwania nowych, potencjalnych klientów. Twórz inteligentne treści, automatycznie dopasowujące się do odbiorców.  Łatwo zarządzaj edycją strony oraz dopasuj ją do potrzeb swojej firmy i jej odbiorców.

Sprawdź możliwości HubSpot CMS

CMS

Marketing Hub

Wszystkie niezbędne narzędzia do nowoczesnego marketingu B2B, dzięki którym zautomatyzujesz swoje działania, zwiększysz ilość nowych, potencjalnych klientów, dokonasz ich kwalifikacji, ocieplisz z nimi relację i zamienić go w wysokiej jakości lead, który Twoja sprzedaż pokocha.

Dowiedz się więcej o Marketing Hub

Brandrocket - HubSpot Marketing Hub

Sales Hub 

Nowoczesny system IT wsparcia i automatyzacji powtarzalnych zadań w sprzedaży. Sales Hub od HubSpot pozwoli Twoim handlowcom oszczędzić czas automatyzując rutynowe zadania, uzbroi ich w precyzyjne informacje o prospektach i pomoże zamknąć więcej transakcji w krótszym czasie.

Dowiedz się więcej o Sales Hub

Brandrocket - HubSpot Sales Hub

Service Hub 

Buduj trwałe i długofalowe relacje z klientami, dbając o ich bezproblemową obsługę i satysfakcję,

Dowiedz się więcej o Service Hub

Service
HubSpot Demo
fala3-1

Chcesz zobaczyć HubSpot w akcji?

Jesteśmy certyfikowanym partnerem HubSpot w Polsce, co daje Ci gwarancję profesjonalnego wdrożenia i szybkiego uruchomienia HubSpot w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i umów się z nami na demo HubSpot.