Demo HubSpot
co to jest hubspot
HubSpot co to jest

HubSpot - co to jest?

Jak wspiera rozwój firmy?

 

Platforma HubSpot to pełny pakiet oprogramowania, wspierający podejście inbound, który umożliwia lepszy rozwój i skalowanie firmy!

Sprawdź jak możesz wykorzystać Platformę HubSpot do osiągnięcia celów w Twojej firmie.

Umów rozmowę o HubSpot

HubSpot - marketing, sprzedaż i obsługa klienta wspólnie pracujące nad wzrostem firmy 

Współczesny krajobraz biznesowy nieustannie się zmienia. Zarządzanie procesami marketingu, sprzedaży i obsługi klienta wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Technologia stała się niezbędna do odniesienia sukcesu w biznesie i bezpośrednio umożliwia firmom nie tylko przetrwanie, ale przede wszystkim prosperowanie w jednym z najbardziej przełomowych czasów w historii.

Platforma HubSpot może pomóc Ci sprawnie zintegrować zespoły i procesy tak, aby współdziałały w zrozumieniu mentalności oraz potrzeb Twoich konsumentów oraz budowały i pielęgnowały trwałe i wartościowe relacje z klientami na każdym etapie ich podróży z Twoją firmą. 

Zobacz poniższy model zarządzania relacją na ścieżce zakupowej klienta i zastanów się czy i gdzie dostrzegasz możliwości do poprawy?

Zarządzanie relacją z klientem na każdym etapie

W idealnym świecie zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta działałyby z maksymalną efektywnością, sprawnie i bezproblemowo wymieniając informacje o interakcjach z potencjalnymi i istniejącymi klientami.

W rzeczywistości w firmach istnieją silosy informacyjne pomiędzy działami i działaniami, stosy technologiczne niezintegrowanych narzędzi oraz rozproszoną uwagę i efektywność zespołów“Wąskie gardła”, które wpływają na doświadczenia, decyzje zakupowe oraz satysfakcję Twoich potencjalnych i obecnych klientów.

Sprawdź jak oprogramowanie HubSpot może pomóc Twojej firmie?

Brandrocket - HubSpot Marketing

Marketing 

Generuj leady wysokiej jakości

Twórz treści, pozyskuj leady i prowadź je przez ścieżkę zakupową aż do momentu zamknięcia transakcji.

Brandrocket - HubSpot Sales Hub

Sprzedaż 

Zamieniaj leady w klientów

Nawiązuj kontakt z potencjalnymi kupującymi, pokazuj wartość swojej oferty i prowadź do zakupu.

Bandrocket - HubSpot Service Hub

Obsługa Klienta 

Zamieniaj klientów w promotorów

Rozwiązuj problemy klientów i zapewnij swojej firmie sukces dzięki ich satysfakcji i poleceniom.

Brandrocket - model Flywheel

Od Lejka sprzedażowego do Flywheel

Współczesna ścieżka zakupowa klienta jest cyklem nie lejkiem.

W tradycyjnym lejku sprzedażowym klient “jest przepychany” między marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta jak przez oddzielne silosy.

HubSpot wprowadził nowe rozwiązanie zwane Flywheel (koło zamachowe). Stosując Flywheel, dbasz o każdy punkt styku na ścieżce zakupowej Twojego klienta, dostarczając mu spójną komunikację i interakcję oraz doskonałe customer experience.

Zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta - skupione wokół głównego celu rozwoju i wzrostu firmy - korzystają z jednego, wspólnego źródła danych i interakcji z leadami i klientami, zwiększając skuteczność swoich działań na każdym etapie.

Umów się na prezentację HubSpot

HubSpot CRM Suite

HubSpot jest rozwiązaniem all-in-one. Łączy w sobie obszary marketingu, sprzedaży i obsługi klienta tak, że bez problemu realizujesz metodykę inbound. Wszystkie działania prowadzisz na tej samej bazie klientów, a zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi klienta pracują na tych samych danych. Dzięki temu szybciej przekazujesz informacje pomiędzy marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta. Efekt? Twoi klienci są bardziej zadowoleni i chętnie polecają Cię innym.

Poznaj narzędzia HubSpot, które pomagają lepiej współpracować zespołom marketingu, sprzedaży i customer service, tak aby realizowały cel biznesowy Twojej firmy.

Rośnij z HubSpot CRM 

Zestaw oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami, który pomaga Twojej firmie rosnąć, poprzez integrację danych i procesów każdego zespołu.

Dowiedz się więcej o HubSpot CRM

Brandrocket - HubSpot CRM

CMS

Rozwijaj swoją firmę, włączając witrynę internetową do maszyny wzrostu. Dowiedz się więcej o CMS Hub.

CMS

Marketing Hub

All-in-one inbound marketing software, które ma wszystko aby pozyskać potencjalnego klienta, ocieplić z nim relację i zamienić go w wysokiej jakości lead, który Twoja sprzedaż pokocha.

Dowiedz się więcej o Marketing Hub

Brandrocket - HubSpot Marketing Hub

Sales Hub 

Narzędzia oszczędzające czas przedstawicieli handlowych, które dostarczą Ci precyzyjne informacje o prospektach, zautomatyzują rutynowe zadania i pomogą zamknąć więcej transakcji w krótszym czasie.

Dowiedz się więcej o Sales Hub

Brandrocket - HubSpot Sales Hub

Service Hub 

Narzędzia obsługi klienta, które pomogą Ci utrzymać komunikację z klientem, przekroczyć jego oczekiwania i zamienić go w promotora Twojej firmy.

Service
HubSpot Demo
fala3-1

Chcesz zobaczyć HubSpot w akcji?

Jesteśmy certyfikowanym partnerem HubSpot w Polsce, co daje Ci gwarancję profesjonalnego wdrożenia i szybkiego uruchomienia HubSpot w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i umów się z nami na demo HubSpot.