Brief

Poznaj możliwości Platformy HubSpot

 

Dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów,
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej,
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz,
  • HubSpot wspiera Inbound Marketing,
Jak HubSpot wspiera rozwój firmy?

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
System do marketing automation
Marketing Hub →
Sales Hub
Nowoczesne wsparcie sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
HubSpot CMS
System zarządzania treścią
Poznaj HubSpot CMS →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →
Menu
Brief
baner-contentmarketing
inbound

Content marketing

Tworzymy treści, które wysoko rankują w wyszukiwarce i generują leady

Content is still a king

Nie należy lekceważyć potęgi contentu. Twoi klienci rozpoczynają poszukiwanie rozwiązań swoich problemów, porównują opcje oraz podejmują decyzje w internecie, a wartościowy content jest najlepszym sposobem na dotarcie do nich, zainteresowanie ich i wywieranie na nich wpływu.

Marketing treści jest podstawą sukcesu inbound marketingu, angażując i edukując potencjalnych klientów na całej ścieżce prowadzącej ich do decyzji o zakupie.

content is a king
king

Strategia contentu

Wiedza o tym, dla kogo piszemy i jakie tematy ich dotyczą i są dla nich atrakcyjne, jest niezbędna, aby przyciągnąć klientów do Twojej marki i oferty.

Nasz proces strategiczny identyfikuje persony zakupowe (buyer persona), strategię słów kluczowych i plan treści, umożliwiając nam tworzenie treści, które zapewnią stale rosnący ruch w witrynie i wzrost liczby potencjalnych klientów.

strategia contentu
tresci

Tworzenie treści

Konsekwentne tworzenie wysokiej jakości treści jest jednym z największych wyzwań przed którymi stoją dziś firmy. Ma to kluczowe znaczenie dla zwiększania ruchu i generowania leadów. Odpowiadamy to wyzwanie, tworząc regularnie wysokiej jakości treści dla Twojej marki.

Nasz zespół tworzy artykuły na bloga, pillar pages, infografiki, ebooki i studia przypadków (case studies) dopasowane do etapu ścieżki zakupowej, dzięki czemu Twoja witryna ma coraz większy potencjał do pozyskiwania leadów i nowych klientów.

Optymalizacja pod wyszukiwarkę

Solidna strategia słów i fraz kluczowych, którą określamy i konsekwentnie stosujemy dla Twoich treści i witryny internetowej, zaowocuje wyższymi wynikami SEO.

Optymalizujemy każdy artykuł i post na blogu, aby był zgodny ze strategią słów kluczowych, zapewniając Twojej marce atrakcyjne, trafne słowa kluczowe, które przyciągną odwiedzających do Twojej witryny z ruchu organicznego.

optymalizacja-1
dystrybucja

Dystrybucja i promocja treści

Stworzenie świetnego contentu to dopiero początek - upewniamy się, że Twój content dotrze do jak największej liczby osób z Twojej grupy docelowej.

Dystrybuujemy i promujemy przygotowane treści w dobranych kanałach, aby mieć pewność, że będą widoczne i zostaną znalezione przez osoby, które są zgodne z profilem Twoich klientów.

Korzystając z zasobów społecznościowych Twojej firmy, wybudujemy przewagę w postaci wizerunku eksperta oraz rosnących zasięgów i unikatowych odwiedzin Twojej witryny.

Nasze podejście do content marketingu

Marketing treści jest sercem naszych usług inbound marketingowych i odgrywa kluczową rolę w oferowanych przez nas działaniach.

Nasze kompleksowe usługi inbound wykorzystują content do poprawy Twojego pozycjonowania, edukowania odwiedzających  - generując większy ruch oraz więcej potencjalnych klientów dla Twojej firmy. 

podejscie-2