Konsultacja

Poznaj możliwości Platformy HubSpot

 

Dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów,
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej,
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz,
  • HubSpot wspiera Inbound Marketing,
Jak HubSpot wspiera rozwój firmy?

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
System do marketing automation
Marketing Hub →
Sales Hub
Nowoczesne wsparcie sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
Service Hub
Hub do obsługi klienta
Poznaj Service Hub →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →

Boost HubSpot od Brandrocket!

Posiadamy i aktywnie korzystamy z wszystkich Hub-ów od HubSpot, co pozwoliło nam zdobyć praktyczną a nie tylko teoretyczną wiedzę.


Nasze usługi obejmują:

  • Onboarding Marketing i Sales Hub,
  • Wdrożenia wszystkich Hub-ów w imieniu klienta,
  • Praktycznie szkolenia i warsztaty
  • Audyty całego portalu HubSpot
  • Integracje z zewnętrznymi systemami
Nie mam jeszcze HubSpot
Mam HubSpot

HubSpot Onboarding

Wybierz Onboarding HubSpot odpowiedni dla Ciebie
Marketing Hub
System do marketing automation
Marketing Hub Onboarding
Sales Hub
Nowoczesne wsparcie sprzedaży
Sales Hub Onboarding
Konsultacje i szkolenia
Zdobądź praktyczną wiedzę jak optymalnie korzystać z HubSpot
Wybierz szkolenie
Audyt HubSpot
Sprawdzimy czy Twój zespół korzysta ze 100% mocy HubSpot
Zamów Audyt
nbound
strony www

Inbound marketing B2B

Przyciągamy i budujemy popyt na Twoją ofertę. Generujemy nowe leady i pomagamy zwiększyć przychody w Twojej firmie.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie inbound marketingu B2B.

Zapewniamy stały dopływ nowych leadów prowadząc dla twojej firmy pełny zakres działań w zakresie strategii, tworzenia i dystrybucji contentu, płatnych reklam oraz automatyzacji.

Świadczymy usługi inbound w formie abonamentowej na platformie marketingowej HubSpot, co sprawia, że masz bezpośredni i zcentralizowany wgląd w efekty prowadzonych działań oraz ich przełożenie na faktyczne przychody Twojej firmy. Bez setek rozdrobnionych danych, nie poskładanych raportów z różnych kanałów i przepalonych budżetów.

Działamy jako zewnętrzny dział marketingu realizujący skuteczny inbound marketing i pozyskujący setki nowych leadów dla Twojej firmy.

Prześlij zapytanie

inbound marketing

Wszystko zaczyna się od strategii

Współpracę zaczynamy od naszego procesu strategicznego. Koncentrujemy się na tym, co sprawi, że ​​Twój inbound marketing będzie skuteczne. Przygotowujemy dedykowany plan, który eliminuje wszelkie domysły i zapewni sukces.

Proces składa się z prowadzonych przez nas warsztatów, badań, tworzenia strategii oraz prezentacji. Wynikiem jest plan skutecznych działań, koncepcje projektowe i propozycje kosztów do omówienia.

Proces tworzenia strategii inbound
strategia

Content marketing

Przekształcamy Twoją wiedzę branżową w ukierunkowane i angażujące treści. Tworzymy ciekawy i atrakcyjny dla odbiorców content w różnych formatach (artykuły, pillar pages, ebooki, infografiki, animacje, video) - podnosząc pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania oraz budując wizerunek eksperta. 

Dystrybuując i promując wartościowy content, przyciągamy coraz więcej dobrze sprofilowanych odwiedzających i napędzamy Twoją maszynę do generowania leadów i nowych klientów.

Odkryj potęgę contentu
content marketing
fala2

Social media

Angażujące treści. Konsekwentna komunikacja. Kreatywny content. Spójny przekaz.

Planujemy komunikację dopasowaną do Twojej grupy odbiorców i realizującą Twoje cele biznesowe. Wykorzystujemy nowoczesną technologię marketingową HubSpot,  zapewniając spójną komunikację na każdym etapie customer journey oraz integrując prowadzone działania z postałymi działaniami marketingowymi oraz sprzedażowymi w Twojej firmie.

Wiemy jak zmieniać obserwatorów w klientów!

Social Media Marketing
social media marketing
fala4

Reklama

Strategicznie wspieramy pozyskiwanie potencjalnych klientów oraz cele sprzedażowe w Twojej firmie, wykorzystując platformy reklamowe, takie jak Facebook Ads, Google Ads i LinkedIn.

Tworzymy, zarządzamy i optymalizujemy kampanie reklamowe i remarketingowe opierając się na danych analitycznych i atrybutach z HubSpot CRM, tak aby Twój budżet przynosił zamierzony zwrot z inwestycji.

Kampanie reklamowe
ppc

Generowanie leadów

Tworzymy oferty contentowe, lead magnety oraz landing pages, tak aby zwiększyć konwersję z Twojej strony internetowej.  Planujemy i wdrażamy ścieżki konwersji i uruchamiamy maszynę do generowania potencjalnych klientów w Twojej firmie.  Ustawiamy scoring pozyskanych kontaktów w oparciu o zgodność ich danych z Twoją buyer personą oraz ich aktywność na Twojej stronie, w mailach.

Przygotowujemy każdy aspekt Twojego digital marketingu pod kątem lead generation. Optymalizujemy treści pod kątem wyszukiwarek (i odwiedzających), analizujemy konwersję stron docelowych i wezwań do działania oraz podejmujemy (poparte danymi) działania zmierzające do zwiększenia ilości kwalifikowanych leadów przekazywanych do Twojego zespołu sprzedaży.

generowanie leadów
fala4

Automatyzacja marketingu

Niewiele decyzji zakupowych podejmowana jest natychmiast. Większość potencjalnych klientów nie jest od razu gotowa do zakupu Twoich rozwiązań. Wykorzystując moc HubSpot Marketing Automation, prowadzimy działania lead nurturing, które ocieplają pozyskane leady, podsycają zainteresowanie Twoją ofertą, budują zaufanie do Twojej firmy - do momentu aż będą gotowe do zakupu.

Marketing automation to nie tylko procesy lead nurturing i e-mail marketing. To automatyczna kwalifikacja leadów,  zautomatyzowane przekazanie zakwalifikowanych leadów do działu sprzedaży oraz zautomatyzowane raporty, pokazujące efekty działań w przełożeniu na ROI. 

Zautomatuj z nami marketing i sprzedaż
automatyzacja marketingu

Nasze podejście do inbound marketingu

Prowadzimy działania w sposób zwinny (Agile), łącząc wytrwałość, elastyczność oraz analizę danych niezbędną do osiągnięcia sukcesu. Po sformułowaniu strategii Inbound Growth dla Twojej firmy, prowadzimy zaplanowane działania w sposób ciągły, dostarczając Ci konkretne rezultaty.

Oferujemy elastyczne plany abonamentów miesięcznych w ramach stałej obsługi inbound B2B.

Prześlij zapytanie

podejście do inbound marketingu
fala4

Zacznij pozyskiwać więcej klientów!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie zbudować silną pozycję i wygenerować więcej klientów?

Nasz zespół chętnie omówi z Tobą, w jaki sposób możemy dostarczyć wyniki dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami
zacznij pozyskiwać klientów