Brief

Poznaj możliwości Platformy HubSpot

 

Dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów,
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej,
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz,
  • HubSpot wspiera Inbound Marketing,
Jak HubSpot wspiera rozwój firmy?

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
System do marketing automation
Marketing Hub →
Sales Hub
Nowoczesne wsparcie sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
HubSpot CMS
System zarządzania treścią
Poznaj HubSpot CMS →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →
Menu
Brief
nbound
strony www

Inbound marketing

Przyciągaj odwiedzających, zwiększaj zainteresowanie i buduj popyt na Twoją ofertę. Generuj więcej potencjalnych klientów i zwiększaj przychody dzięki inbound marketingowi.

Nasza kompleksowa obsługa w zakresie inbound marketingu prowadzona na platformie marketingowej HubSpot, zapewni Ci stały dopływ nowych klientów oraz pełny zakres działań, dopasowany do etapów ścieżki zakupowej Twoich potencjalnych klientów - od pierwszych odwiedzin strony WWW, poprzez pozyskanie kontaktu, lead nurturing po przekazanie kwalifikowanego leada do Twojego zespołu sprzedaży.

Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, metodologii inbound oraz naszemu certyfikowanemu zespołowi pozyskasz nowych potencjalnych klientów gotowych do zakupu.

Bez kłopotów, bez bólu głowy - po prostu skuteczny, zewnętrzny zespół wykonujący świetny inbound marketing dla Twojej firmy.

inbound marketing

Wszystko zaczyna się od strategii

Współpracę zaczynamy od naszego procesu strategicznego. Koncentrujemy się na tym, co sprawi, że ​​Twój inbound marketing będzie skuteczne. Przygotowujemy dedykowany plan, który eliminuje wszelkie domysły i zapewni sukces.

Proces składa się z prowadzonych przez nas warsztatów, badań, tworzenia strategii oraz prezentacji. Wynikiem jest plan skutecznych działań, koncepcje projektowe i propozycje kosztów do omówienia.

Proces tworzenia strategii inbound
strategia

Content marketing

Przekształcamy Twoją wiedzę branżową w ukierunkowane i angażujące treści. Tworzymy ciekawy i atrakcyjny dla odbiorców content w różnych formatach (artykuły, pillar pages, ebooki, infografiki, animacje, video) - podnosząc pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania oraz budując wizerunek eksperta. 

Dystrybuując i promując wartościowy content, przyciągamy coraz więcej dobrze sprofilowanych odwiedzających i napędzamy Twoją maszynę do generowania leadów i nowych klientów.

Odkryj potęgę contentu
content marketing
fala2

Social media

Angażujące treści. Konsekwentna komunikacja. Kreatywny content. Spójny przekaz.

Planujemy komunikację dopasowaną do Twojej grupy odbiorców i realizującą Twoje cele biznesowe. Wykorzystujemy nowoczesną technologię marketingową HubSpot,  zapewniając spójną komunikację na każdym etapie customer journey oraz integrując prowadzone działania z postałymi działaniami marketingowymi oraz sprzedażowymi w Twojej firmie.

Wiemy jak zmieniać obserwatorów w klientów!

Social Media Marketing
social media marketing
fala4

Reklama

Strategicznie wspieramy pozyskiwanie potencjalnych klientów oraz cele sprzedażowe w Twojej firmie, wykorzystując platformy reklamowe, takie jak Facebook Ads, Google Ads i LinkedIn.

Tworzymy, zarządzamy i optymalizujemy kampanie reklamowe na platformach dobranych do Twoich celów biznesowych i stale dbamy o to, aby Twój budżet przynosił efektywne rezultaty i możliwie wysoką stopę zwrotu z inwestycji.

Kampanie reklamowe
ppc

Generowanie leadów

Tworzymy oferty contentowe, lead magnety oraz landing pages, tak aby zwiększyć konwersję z Twojej strony internetowej.  Planujemy i wdrażamy ścieżki konwersji i uruchamiamy maszynę do generowania potencjalnych klientów w Twojej firmie.  Ustawiamy scoring pozyskanych kontaktów w oparciu o zgodność ich danych z Twoją buyer personą oraz ich aktywność na Twojej stronie, w mailach.

Przygotowujemy każdy aspekt Twojego digital marketingu pod kątem lead generation. Optymalizujemy treści pod kątem wyszukiwarek (i odwiedzających), analizujemy konwersję stron docelowych i wezwań do działania oraz podejmujemy (poparte danymi) działania zmierzające do zwiększenia ilości kwalifikowanych leadów przekazywanych do Twojego zespołu sprzedaży.

generowanie leadów
fala4

Automatyzacja marketingu

Niewiele decyzji zakupowych podejmowana jest natychmiast. Wykorzystując moc HubSpot Marketing Automation, prowadzimy działania lead nurturing - podsycając  zainteresowanie potencjalnych klientów Twoją ofertą.

Pielęgnujemy potencjalnych klientów wartościowymi treściami i ofertami oraz zdobywamy ich zaufanie, tak aby Twoja firma była ‘top of mind’ w ich procesie zakupowy.

Narzędzia automatyzacji
automatyzacja marketingu

Nasze podejście do inbound marketingu

Łączymy wytrwałość, elastyczność oraz analizę danych niezbędną do osiągnięcia sukcesu. Po sformułowaniu strategii opracowujemy indywidualny plan rozwoju Inbound Growth dla Twojej firmy.

Następnie realizujemy ten plan za pomocą elastycznych pakietów cenowych stałej obsługi inbound marketingowej, które pozwalają nam reagować na zmiany i pojawiające się nowe, korzystne dla Ciebie możliwości.

podejście do inbound marketingu
fala4

Zacznij pozyskiwać więcej klientów!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie zbudować silną pozycję i wygenerować więcej klientów?

Nasz zespół chętnie omówi z Tobą, w jaki sposób możemy dostarczyć wyniki dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami
zacznij pozyskiwać klientów