Konsultacja

Poznaj możliwości Platformy HubSpot

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce. Pomożemy Ci wyborze i zakupie HubSpot.

Sprawdź dlaczego 143k+ firm wybrało HubSpot i dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz
  • jak HubSpot wspiera strategię Inbound oraz Account Based Marketingu
Dlaczego warto wybrać HubSpot

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
Platforma Marketing Automation
Poznaj Marketing Hub →
Sales Hub
CRM i automatyzacja sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
Service Hub
Narzędzia dla Customer Service
Poznaj Service Hub →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →

Uruchom HubSpot z Brandrocket!

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce, który solidnie wdroży HubSpot w Twojej firmie i przeszkoli Twoje zespoły, tak aby sprawnie korzystały z Hubspot w codziennej pracy.


Nasze usługi obejmują:

  • Onboarding Marketing i Sales Hub
  • Wdrożenia całej Platformy HubSpot i pojedynczych hubów
  • Praktycznie szkolenia i warsztaty
  • Audyty portalu HubSpot
  • Integracje z zewnętrznymi systemami
Nie mam jeszcze HubSpot
Mam HubSpot

HubSpot Onboarding

Pomożemy Ci zacząć korzystać z HubSpot w Twojej firmie
Marketing Hub
Uruchom automatyzację w firmie
Poznaj proces i ofertę
Sales Hub
Uruchom CRM w swojej firmie
Sprawdź ofertę Onboarding
Konsultacje i szkolenia
Rozwiązania, praktyczna, wiedza i know-how
Sprawdź ofertę
Audyt HubSpot
Uporządkuj i wykorzystaj HubSpot na MAXA
Zamów Audyt
nbound
strony www

Inbound marketing B2B

Kompleksowa obsługa marketingowa i lead generation B2B w abonamencie. 

Chcesz skutecznie promować swoje produkty i usługi B2B?

Jeśli potrzebujesz zgranego zespołu specjalistów, który zadba o budowanie popytu na Twoje produkty i usługi oraz pozyskiwanie potencjalnych klientów w Internecie, to czas, by się do nas zgłosić!

Świadczymy usługi inbound marketing B2B w formie abonamentowej wykorzystując platformę HubSpot, co sprawia, że masz bezpośredni i zcentralizowany wgląd w efekty prowadzonych działań oraz ich przełożenie na faktyczne przychody w Twojej firmy, w tym ROI z reklam. Bez setek rozdrobnionych danych, raportów z różnych kanałów i przepalonych budżetów.

Wierzymy, że współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i otwartej komunikacji to klucz do sukcesu, więc dbamy o wartościowe relacje z naszymi klientami. Dzięki temu jesteśmy skuteczni. 

Gdy zaczynamy współpracę, stajemy się jednym zespołem!

Prześlij zapytanie

inbound marketing

Co możesz zyskać?

Więcej kwalifikowanych leadów – prowadzimy działania w oparciu o szczegółowe plany i procesy oraz dane analityczne. 

Lepsze wyniki sprzedażowe Twojej firmy – przeprowadzimy szereg skutecznych działań marketingowych, które wpłyną na efektywność sprzedaży oferowanych przez Ciebie usług. Rezultaty zobaczysz w czytelnych pulpitach raportów bezpośrednio w HubSpot.

Zaoszczędzisz czas dzięki zatrudnieniu zewnętrznego zespołu – zapewnimy usługi na najwyższym poziomie. Marketingiem Twojej firmy zajmą się  specjaliści ( o których ciężko na rynku pracy), którzy nie tylko mają doświadczenie i niezbędne kompetencje, ale też wykorzystują nowoczesne narzędzia i technologie, które pozwalają optymalizować i podnosić wyniki działań. 

To nie wszystko! W Brandrocket Digital stawiamy na otwartą komunikację (mówimy kiedy się nie da lub co można zrobić w danym budżecie) oraz budujemy trwałe, oparte na zaufaniu, relacje z klientami. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych usług i stworzenie dobrej atmosfery współpracy.

Spodziewaj się skuteczności, merytoryki, konkretów i odpowiedzialności za rezultaty!

strategia

Content marketing 

Planowanie i produkcja contentu jest czasochłonna, ale niesamowicie się opłaca. Jeśli nie masz do tego kwalifikowanego zespołu, zwróć się do nas!

Stworzymy dla Twojej firmy content w różnych formatach dopasowany do Twojej buyer persony B2B! Przygotujemy content na stronę, artykuły na blog, ebooki, infografiki, animacje czy video. 

Pomożemy w dystrybucji i promocji treści, tak aby zwiększać zasięgi, budować wizerunek twojej firmy, ale przede wszystkim przyciągnąć kwalifikowany ruch do Twojej strony i pozyskać  leady oraz klientów.

Odkryj potęgę contentu
content marketing
fala2

Social media

Prowadzimy profile firmowe w mediach społecznościowych. Angażujące treści. Konsekwentna komunikacja. Kreatywny content. Spójny przekaz.

Planujemy komunikację dopasowaną do Twojej buyer persony B2B oraz grupy odbiorców. Analizujemy dane skuteczności oraz najnowsze trendy i z miesiąca na miesiąc ustalamy z Tobą dopasowane propozycje działań. Zapewniamy spójną komunikację w mediach społecznościowych oraz integrujemy prowadzone działania z innymi działaniami marketingowymi oraz sprzedażowymi w Twojej firmie.

Wiemy jak zmieniać obserwatorów w klientów!

Social Media Marketing
social media marketing
fala4

Reklama

Budujemy zasięgi i strategicznie wspieramy pozyskiwanie klientów B2B oraz cele sprzedażowe w Twojej firmie, planując i prowadząc kampanie reklamowe oraz lead generation w Facebook Ads, Google Ads i LinkedIn. Dopasowujemy kanały i formaty do Twojej buyer persony B2B oraz do budżetu. Opieramy się na danych i analityce, często rozpoczynając od poprawnego ustawienia celów konwersji i śledzenia. 

Tworzymy, zarządzamy i optymalizujemy kampanie reklamowe, tak zainwestowany Twój budżet przynosił konkretny zwrot z inwestycji.

Kampanie reklamowe
ppc

Generowanie leadów

Projektujemy i tworzymy landing pages oraz lead magnety oraz prowadzimy kampanie lead generation, tak aby pozyskać kwalifikowanych, potencjalnych klientów. 

Planujemy i wdrażamy ścieżki konwersji z content marketingu i uruchamiamy maszynę do generowania potencjalnych klientów w Twojej firmie. Pomagamy w opracowaniu kryteriów kwalifikacji pozyskanych leadów (przy współpracy z Twoim zespołem sprzedaży) w oparciu o zgodność z Twoją buyer personą B2B (np. stanowisko, wielkość firmy, przychód orczny firmy) oraz ilość interakcji z Twoją stroną WWW, contentem, e-mail marketingiem, reklamami - tak aby przekazać do sprzedaży leady o największej gotowości do zakupu.

Przygotowujemy każdy aspekt Twojego digital marketingu pod kątem lead generation. Optymalizujemy treści pod kątem wyszukiwarek (i odwiedzających), analizujemy konwersję stron docelowych i wezwań do działania oraz podejmujemy (poparte danymi) działania zmierzające do zwiększenia ilości kwalifikowanych leadów przekazywanych do Twojego zespołu sprzedaży.

generowanie leadów
fala4

Automatyzacja marketingu

Niewiele decyzji zakupowych podejmowana jest natychmiast. Większość potencjalnych klientów nie jest od razu gotowa do zakupu Twoich rozwiązań. Wykorzystując moc HubSpot Marketing Automation, prowadzimy działania lead nurturing, które ocieplają pozyskane leady, podsycają zainteresowanie Twoją ofertą, budują zaufanie do Twojej firmy - do momentu aż kiedy pozyskani potencjalni klienci będą gotowi do zakupu.

Marketing automation to nie tylko procesy lead nurturing i e-mail marketing. To automatyczna zmiana treści i CTA na landing page (aby podnieść konwersję), automatyczna kwalifikacja leadów, zautomatyzowane przekazanie zakwalifikowanych leadów do działu sprzedaży i raporty ROI z działań marketingowych (w oparciu o dane z CRM)

Zautomatuj z nami marketing i sprzedaż
automatyzacja marketingu

Dlaczego polecamy Platformę HubSpot?

Prowadząc działania marketingowe i lead generation na Platformie HubSpot, wszystkie prowadzone działania content, kampanie reklamowe i lead generation są widoczne i możliwe do przeanalizowania w HubSpot. Do tego wszystkie pozyskane leady są od razu rejestrowane w systemie CRM, kwalifikowane według ustalonych kryteriów oraz po uzyskaniu odpowiedniego scoringu - przekazywane do Twojego zespołu sprzedaży. Ponieważ my jako Twój zwwnętrzny zespół marketingu i Twój zespół sprzedaży - pracują jednym systemie zwiększa to możliwość lepszego dopasowania i korelacji działań oraz podnoszenia ich efektywności w czasie.

Z jasno określonymi KPI i przejrzystymi raportami!

Do tego Twój zespół sprzedaży oprócz, dostarczanych mu przez nas, dobrze kwalifikowanych leadów, otrzymuje system CRM, który pozwala mu ustandaryzować proces sprzedaży, mierzyć skuteczność aktywności sprzedażowych (prospectingu, cold callingu, odbytych spotkań) oraz również podnosić efektywność sprzedaży. Co daje efekt synergii. 

Współpracując z Twoją firmą w ramach usług marketingu i lead generation, stajemy się częścią Twojego zespołu - w ramach jednego, połączonego systemu możemy sprawnie zintegrować procesy marketingu i sprzedaży, bazować na faktycznych, połączonych danych i oraz prowadzić skuteczne działania, które przkładają się na przychody Twojej firmy. 

Będąc w zarządzie firmy masz dostęp do czytelnych pulpitów raportów HubSpot, które transparentnie pokazują Ci rezultaty naszych działań marketingowych B2B, ilość i koszt pozyskanych leadów oraz przełożenie na realne szanse sprzedaży i wygenerowane z nich przychody.

Jeśli chcesz postawić na wyższy poziom marketingu B2B i konkretny wpływ na przychody Twojej firmy, skontaktuj się z nami.

podejście do inbound marketingu
fala4

Zacznij pozyskiwać więcej leadów i klientów!

W ramach obsługi inbound marketing oraz lead generation B2B oferujemy miesięczne plany abonamentowe z elastycznym zakresem usług. Sprawdź plany abonamentu inbound B2B lub jeśli szukasz dedykowanej oferty - wypełnij formularz w linku poniżej.

Prześlij zapytanie
zacznij pozyskiwać klientów