Demo HubSpot
CMS Hub®

Wyposaż swoją witrynę w system CMS, który ułatwia jej rozwój.

Programiści mogą tworzyć przy użyciu elastycznych motywów i struktur treści. Marketerzy z łatwością samodzielnie edytują i tworzą podstrony i landing page. A Twoi klienci otrzymują dynamicznie personalizowane treści i spójną komunikację na każdym etapie ich customer journey. Dzięki CMS Hub wszyscy wygrywają.

HubSpot cms

Edytuj i personalizuj treści bez problemów.

Optymalizuj ścieżkę klienta i konwersje.

Przystosowany do nowoczesnego marketingu

HubSpot CMS to system zarządzania treścią umożliwiający Ci łatwe tworzenie i personalizowanie stron internetowych dla każdego odwiedzającego - zoptymalizowanych pod kątem konwersji na każdym urządzeniu. Nie musisz już w każdej prowadzonej kampanii polegać na webdeveloperach.

BestMidMarket-Fall_2020
Best_Usability-MidMarket-Fall_2020
Leader-MidMarket-Fall_2020
Leader-Fall_2020
Leader-Enterprise-Fall_2020
Leader-Europe-Fall_2020
Funkcje, które to umożliwiają:

Rekomendacje SEO

Z łatwością zobacz, jak możesz ulepszyć swoją witrynę pod kątem treści, pozycjonowania, wyszukiwanych fraz i strategii contentowej oraz podejmij działania w jednym miejscu zgodnie z zaleceniami SEO.

Szablony stron

Użyj jednego z gotowych szablonów strony lub landing page dla HubSpot z opcją niestandardowej edycji. Zbuduj spójną witrynę, z łatwością dopasowując graficznie szablon, logo oraz nawigację.

Strona w wielu językach

Z łatwością zarządzaj wieloma domenami językowymi i optymalizuj każdą z nich pod kątem SEO. Zezwalaj użytkownikom na przełączanie się między językami.

Edytor “drag & drop”

Aktualizuj i twórz strony bez pomocy programisty lub niestandardowego kodu. Publikowanie zmian na stronie lub landing page nigdy nie było prostsze.

Testy adaptacyjne

Stale i z łatwością optymalizuj swoją witrynę. Możesz wybrać maksymalnie pięć odmian strony do testów, a HubSpot będzie monitorować i wyświetlać najskuteczniejszą opcję.

Konwersja i raportowanie atrybucji

Przeanalizuj wpływ swojej witryny i zoptymalizuj swoją strategię, sprawdzając, które typy treści, źródła i kampanie przyciągają najwięcej potencjalnych klientów bezpośrednio w HubSpot.

Rozwijaj witrynę z łatwością.

CMS, który jest marzeniem zarówno developera, jak i marketera.

CMS dla developera

Twórz witryny internetowe za pomocą preferowanych narzędzi. Daj możliwość zespołowi marketingowemu samodzielne dokonywanie aktualizacji (nawet w ostatniej chwili) dzięki elastycznym szablonom i modułom. Uzyskaj dostęp do zasobów i API HubSpot.

Dev Featured Image
BestMidMarket-Fall_2020
Best_Usability-MidMarket-Fall_2020
Leader-MidMarket-Fall_2020
Leader-Fall_2020
Leader-Enterprise-Fall_2020
Leader-Europe-Fall_2020
Funkcje, które to umożliwiają:

Tworzenie lokalnie

Wykorzystaj narzędzia, takie jak GitHub, do obsługi kontroli wersji i wprowadzaj zmiany w zasobach strony, gdy będziesz gotowy.

Funkcje bezserwerowe

Dodaj elementy interaktywne, takie jak rejestracje wydarzeń, księgi gości i kalkulatory, bez konfigurowania serwera zewnętrznego, certyfikatu SSL lub procesów przesyłania danych.

Motywy witryn

Utwórz środowisko edycji treści dla całej witryny, które umożliwi zespołowi marketingowemu zarządzanie i aktualizowanie wyświetlanych treści. Zacznij od zera lub wykorzystaj gotowy motyw jako punkt wyjścia.

Dokumentacja i społeczność

Obszerna dokumentacja i aktywna społeczność programistów umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy, a także uzyskanie odpowiedzi i pomysłów, gdy ich potrzebujesz.

Dynamiczne treści z HubDB

Twórz tabele danych, które można aktualizować, aby zmienić globalne zawartości witryny wyświetlane na wielu stronach. Doskonały do kalendarzy, katalogów produktów, danych o cenach i nie tylko.

Alerty kodu

W łatwy sposób identyfikuj błędy w infrastrukturze lub projektowaniu, które mogą spowodować awarię strony, spowolnienie witryny lub złe doświadczenia dla odwiedzających z powodu błędów składni, HubL, brakujących tagów itp. Dostępne w wersji Enterprise.

Bezpieczeństwo bez nieprzespanych nocy.

Brak wtyczek do utrzymania i uaktualniania oznacza, że HubSpot czuwa całą noc.

Zaspół IT

Twoje zaangażowanie w bezpieczeństwo i niezawodność jest wspierane przez nasz dedykowany zespół ds. bezpieczeństwa HubSpot i gotowe funkcje, takie jak firewall klasy korporacyjnej, SSL, niestandardowa sieć CDN, członkostwo w SSO i nie tylko.

IT Featured Image - Domains - EN@2x
BestMidMarket-Fall_2020
Best_Usability-MidMarket-Fall_2020
Leader-MidMarket-Fall_2020
Leader-Fall_2020
Leader-Enterprise-Fall_2020
Leader-Europe-Fall_2020
Funkcje, które to umożliwiają:

Monitorowanie bezpieczeństwa i wykrywanie zagrożeń 24/7

Zespół ds. bezpieczeństwa HubSpot jest zaangażowany w zapewnienie bezpieczeństwa Twojej witryny dzięki automatycznym i ręcznym kontrolom pod kątem ataków, potencjalnych nadużyć lub innych anomalii.

Sieć dostarczania treści i niestandardowa konfiguracja CDN

Odwiedzający Twoją witrynę nigdy nie doświadczą przestojów dzięki globalnej sieci CDN, stworzonej do obsługi dużego ruchu. Niestandardowa konfiguracja CDN jest również dostępna w wersji Enterprise.

Standardowy certyfikat SSL

Twoja witryna zostanie automatycznie wyposażona w standardowy certyfikat SSL, aby zwiększyć zaufanie między Twoją marką a użytkownikami witryny oraz poprawić pozycję w Google.

Rejestrowanie aktywności i uprawnienia

Przyznaj swojemu zespołowi odpowiednie uprawnienia i śledź, jakie zmiany zostały wprowadzone i przez kogo, aby monitorować użycie i odpowiednio dostosowywać zabezpieczenia.

Monitorowanie wydajności witryny

Śledź zgłoszone błędy lub przestoje, a także obszary witryn, w których występuje duży ruch, oraz ogólną wydajność w czasie.

Obsługa reverse proxy

Daj swoim zespołom marketingowym możliwość tworzenia treści i zarządzania nimi, jednocześnie nadal ładując całą zawartość z jednej, hostowanej zewnętrznie zaufanej domeny.

Dowód jest w pikselach. Zobacz, jakie możliwości ma HubSpot CMS.

Migruj bez migreny.

Migracja i przeprojektowanie witryny internetowej może być trudne.

Dlatego w Brandrocket oferujemy usługi projektowania, tworzenia i migracji witryn internetowych. Jesteśmy oficjalnym partnerem HubSpot w Polsce i przeszliśmy cały proces certyfikacji HubSpot w zakresie growth-driven design i tworzenia witryn na HubSpot CMS.

Strona internetowa na HubSpot CMS

 

Migrations Featured Image - Desktop@2x

Poczekaj… mamy dla Ciebie jeszcze więcej!

cta ogólne-baner
fala3-May-21-2021-05-05-46-30-PM

Mniej bólu, więcej korzyści dla Twojej firmy!

Chcesz zbudować lub zmigrować swoją witrynę internetową do HubSpot CMS?