Demo HubSpot

Wszystko czego potrzebujesz do skutecznego marketingu!

Praca współczesnych marketerów jest ciężka. Żonglujesz różnymi rozwiązaniami dla pojedynczych zadań, albo utknąłeś z takimi, które są potężne, ale niemożliwe w użyciu. Wszystko to oznacza rozproszone dane klientów, kiepski marketing i zbyt wiele czasu spędzonego na pracy z oprogramowaniem. Ale nie musi tak być!

Dzięki Marketing Hub™ od HubSpot wszystkie narzędzia i dane marketingowe znajdują się na jednej, łatwej w użyciu i wydajnej platformie. Zaoszczędzisz cenny czas i uzyskasz pełen kontekst potrzebny do realizowania spersonalizowanych działań marketingowych, które przyciągają i konwertują odpowiednich klientów.

Marketing Hub™ od

Realizuj strategię Inbound marketingu. Zwiększaj swój ROI.

Twórz treści, których pragną Twoi klienci, i spraw aby nikt ich nie przegapił.

MH1_Attract Attention

Popularne funkcjonalności:

Blog

Publikuj treści, których szukają Twoi odbiorcy, i daj się znaleźć w wyszukiwarce, mediach społecznościowych i nie tylko. Dodaj wezwania do działania, które zamieniają czytelników w klientów.

SEO

Zbuduj swój autorytet w wyszukiwarce i pokonaj konkurentów dzięki narzędziom, które pomogą Ci zaplanować strategię treści i zoptymalizować ją podczas pisania.

Zarządzanie i śledzenie reklam

Zarządzaj reklamami na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Google bezpośrednio w HubSpot. Śledź reklamy, które zmieniają odbiorców w klientów i mierz ROI.

Zarządzanie Social Mediami

Nie pozwalaj, aby ważne interakcje pozostały niezauważone. Monitoruj rozmowy i nadawaj im priorytety. Publikuj w sieciach społecznościowych za pomocą jednego narzędzia oraz organizuj swoje działania w kampanie.

Video

Zwiększ wpływ swoich treści dzięki potędze wideo. Umieszczaj i zarządzaj plikami bezpośrednio w HubSpot. Łatwo osadzaj je w mediach społecznościowych, na stronach internetowych i we wpisach blogowych

Chat na żywo

Łącz się z odwiedzającymi i konwertuj ich w czasie rzeczywistym. Użyj botów, aby kwalifikować potencjalnych klientów, abyś mógł skupić się na rozmowach, które mają największe znaczenie.

Zobacz Marketing Hub w akcji

Zmień więcej odwiedzających w potencjalnych klientów dzięki spersonalizowanej i skalowalnej strategii.

MH2_Convert Leads_EN

Popularne funkcjonalności:

Kreator Landing Page

Projektuj i publikuj piękne landing page bez pomocy programistów. Wybieraj spośród wielu dostępnych szablonów zoptymalizowanych dla urządzeń mobilnych, które zapewniają konwersję.

Kreator formularzy

Z łatwością twórz formularze za pomocą prostego edytora typu „drag & drop”. Dodaj je do swojej witryny, aby przekształcić anonimowych odwiedzających w leady, które automatycznie trafiają do Twojego CRM.

Automatyzacja Marketingu

Oszczędzaj czas i skaluj swoje wysiłki dzięki przepływom pracy "workflow". Kształć i kwalifikuj potencjalnych klientów, personalizuj wiadomości e-mail, automatyzuj operacje między działami, zbiorczo zarządzaj danymi.

Email Marketing

Twórz kampanie e-mailowe zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, które wyglądają profesjonalnie - wszystko to samodzielnie. Spersonalizuj treść dla każdego odbiorcy i uruchom testy A / B, aby poprawić współczynniki klikalności.

Marketing kluczowy

Połącz zespoły marketingu i sprzedaży za pomocą intuicyjnych narzędzi ABM do współpracy. Buduj głębsze relacje i zamień najbardziej wartościowe konta docelowe w klientów.

Zarządzaj leadami

Uzyskaj pełny obraz każdego leada w jednej zintegrowanej bazie danych. Segmentuj i kształć kontakty na podstawie wszelkich zebranych danych oraz automatycznie oceniaj potencjalnych klientów dla swojego zespołu sprzedaży.

Zobacz Marketing Hub w akcji

Dostosuj swojego HubSpota i wyróżnij Marketing w sposób na jaki zasługuje.

MH3_Report and Customize_EN

Popularne funkcjonalności:

Raporty i analizy 

Podejmuj mądrzejsze decyzje oparte na danych dzięki wbudowanym analizom, raportom i pulpitom. Połącz wszystkie działania kampanii z podpisanymi umowami, korzystając z wielopoziomowego przypisywania przychodów.

Obiekty niestandardowe

Ciesz się elastycznością przechowywania i dostosowywania dowolnego rodzaju danych w HubSpot. Tnij i dziel dane o Twoich leadach w niestandardowego w raporty i twórz pulpity, aby udostępniać informacje zespołowi.

Integracja z Salesforce

Połącz HubSpot z Salesforce, aby uzyskać szybką, niezawodną i dwukierunkową synchronizację - nie jest wymagana żadna praca techniczna. Wyślij informacje o potencjalnych klientach do swojego zespołu sprzedaży, aby mieli lepszy kontekst do zawierania transakcji.

Zobacz Marketing Hub w akcji

HubSpot Marketing Hub

gdzie cały Twój marketing łączy się w spójną całość

Twórz treści bez pomocy programistów

Szybko publikuj posty na blogu, które określą Cię jako autorytet w dowolnym temacie i pomogą Ci znaleźć się w Internecie. Będziesz gotowy na odwiedziny z dowolnego urządzenia, ponieważ Twoje treści są responsywne od razu po publikacji.

Kieruj ruch na kluczowe strony internetowe

Otrzymuj sugestie SEO w czasie rzeczywistym i stwórz strategię treści, która dostosowuje się do sposobu działania nowoczesnego wyszukiwania. Zwiększ ruch na kluczowych stronach dzięki promocji w mediach społecznościowych i reklamie online. Zaprojektuj wezwania do działania, które Twoi odwiedzający klikną.

Zamieniaj więcej odwiedzających w leady

Publikuj profesjonalnie wyglądające Landing Page w kilka sekund bez pomocy programisty. Dołącz formularz jednym kliknięciem i przeprowadzaj testy A / B, aby z czasem zwiększyć liczbę konwersji. Rozmawiaj z odwiedzającymi witrynę w czasie rzeczywistym za pomocą czatu.

Przekształć leady w klientów przy mniejszym wysiłku

Zapewnij każdemu leadowi spersonalizowaną ścieżkę do zakupu. Możesz ustawić sekwencję wiadomości e-maili, które dają leadom wszystko, czego potrzebują, aby stać się klientami. Każda interakcja z Twoimi wiadomościami może automatycznie wywołać idealną odpowiedź lub kolejny krok.

Śledź zachowania klientów i monitoruj wpływ na wyniki

Połącz się z HubSpot CRM lub Salesforce, aby automatycznie rejestrować i organizować każdą interakcję klientów z Twoją marką. Łącz wszystkie swoje dane z przychodami z umów za pomocą atrybucji przychodów z wykorzystaniem funkcji multi-touch.

Dbaj o organizację i wydajność swojego zespołu

Twórz ustrukturyzowane zespoły użytkowników, aby dopasować wykorzystanie platformy HubSpot do potrzeb Twojego zespołu. Przypisz zasoby marketingowe, tak aby każdy użytkownik miał dostęp do odpowiedniej danych. Lepsza organizacja oznacza bardziej skoncentrowany i produktywny zespół.

Skuteczne w pojedynkę. Jeszcze bardziej potężne razem.

Platforma rozwoju HubSpot pomoże Ci nabrać rozpędu i rozwinąć Twoją firmę.

HubSpot to pełen zestaw oprogramowania do marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, a jego rdzeniem jest całkowicie darmowy CRM. Są potężne same w sobie - ale jeszcze lepsze, gdy są używane razem. 

Bezpłatny HubSpot CRM

Wszystko, czego potrzebujesz do organizowania, śledzenia i budowania relacji z Twoimi leadami i klientami. W 100% darmowe. Na zawsze.

Marketing Hub

Zwiększaj ruch, podnoś konwersję odwiedzających oraz planuj, prowadź i analizuj swoje działania marketingowe w jednym miejscu - korzystając z landing page, automatyzacji marketingu i wielu innych.

Sales Hub

Oszczędzaj czas, dzięki narzędziom sprzedażowym, które usprawnią komunikację z leadami i klientami, zautomatyzują rutynowe działania i pomogą szybciej finalizować transakcje.

Service Hub

Narzędzia do obsługi klienta, które pomagają sprawnie odpowiadać na ich potrzeby, wyprzedzać ich oczekiwania i zmieniać ich w promotorów Twojej firmy.

Platforma wzrostu

Chcesz wdrożyć Marketing Hub od HubSpot?

Jesteśmy certyfikowanym partnerem HubSpot w Polsce, co daje Ci gwarancję profesjonalnego wdrożenia i szybkiego uruchomienia Marketing Hub w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i umów się z nami na rozmowę.