Poznaj możliwości Platformy HubSpot

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce. Pomożemy Ci wyborze i zakupie HubSpot.

Sprawdź dlaczego 143k+ firm wybrało HubSpot i dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz
  • jak HubSpot wspiera strategię Inbound oraz Account Based Marketingu
Dlaczego warto wybrać HubSpot

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
Platforma Marketing Automation
Poznaj Marketing Hub →
Sales Hub
CRM i automatyzacja sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
Service Hub
Narzędzia dla Customer Service
Poznaj Service Hub →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →

Uruchom HubSpot z Brandrocket!

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce, który solidnie wdroży HubSpot w Twojej firmie i przeszkoli Twoje zespoły, tak aby sprawnie korzystały z Hubspot w codziennej pracy.


Nasze usługi obejmują:

  • Onboarding Marketing i Sales Hub
  • Wdrożenia całej Platformy HubSpot i pojedynczych hubów
  • Praktycznie szkolenia i warsztaty
  • Audyty portalu HubSpot
  • Integracje z zewnętrznymi systemami
Nie mam jeszcze HubSpot
Mam HubSpot

HubSpot Onboarding

Pomożemy Ci zacząć korzystać z HubSpot w Twojej firmie
Marketing Hub
Uruchom automatyzację w firmie
Poznaj proces i ofertę
Sales Hub
Uruchom CRM w swojej firmie
Sprawdź ofertę Onboarding
Konsultacje i szkolenia
Rozwiązania, praktyczna, wiedza i know-how
Sprawdź ofertę
Audyt HubSpot
Uporządkuj i wykorzystaj HubSpot na MAXA
Zamów Audyt
baner-sm
inbound

Social Media

Kreatywna komunikacja, która generuje popyt na Twoją ofertę i przynosi nowych klientów.

Oferujemy pełen zakres działań marketingowych w Social Media, które są zintegrowane z pozostałymi działaniami marketingowymi oraz sprzedażowymi Twojej firmy.

Tworzymy strategie oraz plany działań dopasowane do Twojej grupy odbiorców i realizujące cele biznesowe. Wykorzystujemy nowoczesną technologię marketingową, zapewniając spójną komunikację na każdym etapie customer journey.

Wiemy jak zmieniać obserwatorów w klientów!

socialmedia-1

Strategia i plan taktyczny

Wiedza o tym, kto jest jest Twoim docelowym odbiorcom i co jest dla niego atrakcyjne, jest dla nas punktem wyjściowym, aby skutecznie budować zaangażowanie, świadomość Twojej marki i przyciągnąć potencjalnych klientów.

Identyfikujemy buyer persony, analizujemy grupy odbiorców, dobieramy styl i język komunikacji oraz formaty postów i płatnych reklam.  Umożliwia nam to tworzenie ciekawych i wartościowych treści, które zapewnią Ci stale rosnące zaangażowanie oraz  zainteresowanie Twoją ofertą.

strategia-2

Prowadzenie komunikacji 

Tworzymy angażujący content dopasowany do grupy docelowej i prowadzimy stałą komunikację w mediach społecznościowych, tak aby wzbudzać zaangażowania, budować silną pozycje Twojej firmy w świadomości odbiorców i generować popyt na Twoją ofertę.

Przygotowujemy content w różnych formatach (grafiki, gify, animacje i video), dostosowując materiały do komunikacji Twojej marki. Śledzimy trendy i nisze, w której działa Twoja firma oraz analizujemy skuteczność działań pod kątem Twoich celów biznesowych.

Nasze usługi Social Media są częścią kompletnej obsługi inbound marketingowej z wykorzystaniem nowoczesnej technologii marketingowej HubSpot.

prowadzenie

Reklama w Social Media

Platformy takie jak Facebook oraz Instagram umożliwiają skuteczne budowanie świadomości marki, generowanie ruchu do witryny oraz pozyskiwanie potencjalnych klientów.

Dobieramy grupy odbiorców, tworzymy kreacje reklamowe, konfigurujemy kampanie, zarządzamy nimi i testujemy, aby zidentyfikować najskuteczniejsze komunikaty i treści oraz zoptymalizować w czasie Twoje wyniki z możliwie wysoką stopą zwrotu z inwestycji.

reklama

Audyt 

Wiele firm prowadzi już swoje profile i komunikację w kanałach Social Media, jednak pomimo nakładów czasu i środków, nie czerpie z nich wymiernych korzyści.

Jeśli to Twój przypadek, przeprowadzimy audyt komunikacji działań reklamowych i osiąganych rezultatów oraz zaproponujemy rozwiązania, które umożliwią Ci pełne wykorzystywanie potencjału Social Media oraz dokładne zrozumienie roli danego kanału oraz metod komunikacji odpowiednio dobranych do etapu na ścieżce zakupowej Twojego klienta.

Audyt działań

audyt

Konsultacje 

Konsultacje to najszybszy i najbardziej efektywny sposób uzyskania odpowiedzi i rozwiązań problemów z którymi się zmagasz oraz uzupełnienia wiedzy i otrzymania najlepszych praktyk w obszarze strategii, skutecznych taktyk komunikacji oraz reklamy oraz narzędzi.

Utknąłeś z jakimś problemem (np. konfiguracją piksela)? Przepalasz budżet i nie widzisz rezultatów? Brakuje Ci strategii i planu działania z określony miernikami skuteczności? Skorzystaj z naszych konsultacji.

Umów konsultację

doradztwo
podejście

Nasze podejście

Łączymy dobre zrozumienie Twoich odbiorców, kreatywne podejście i nieszablonowy design z nowoczesną technologię marketingową, które pozwolą Twojej firmie przebić przez szum informacyjny, wzbudzić zaangażowanie odbiorców, zwiększyć zainteresowanie ofertą oraz pozyskać nowych klientów

Oferujemy strategiczną i nastawioną na realizację celów biznesowych obsługę Social media jako część kompletnej obsługi marketingowej.

podejscie-2