Demo HubSpot

Centrum operacyjne Twojej firmy
HubSpot Operations Hub™

Umów się na demo
operations-hub-featured

HubSpot Operations Hub™

To oprogramowanie operacyjne, które umożliwia łatwą synchronizację danych klientów i automatyzację procesów biznesowych. Twoje zespoły marketingu, sprzedaży i customer service będą współdziałać bardziej efektywnie dzięki konsolidacji danych i interakcji zgromadzonych w Platformie HubSpot CRM, a Twoja firma będzie mogła dostosować się do stale zmieniających się potrzeb klientów.

Umów się na demo

Działania operacyjne nowej generacji

Operations Hub™ obejmuje synchronizację danych, programowalną automatyzację i narzędzia do kontroli jakości danych - wszystkie obsługiwane przez platformę CRM HubSpot. Twoja firma będzie miała jeden ujednolicony widok na każdą interakcję z klientem i będzie gotowa do zapewniania doskonałego customer experience.

Umów się na demo
programmable-automation-screenshot

SYNCHRONIZACJA DANYCH HUBU OPERACYJNEGO UMOŻLIWIA WIELE INTEGRACJI, W TYM:

Microsoft365
square.02
Zendesk wordmark
Intercom
aircall
Mailchimp
data-security

Aby lepiej się rozwijać, musisz wydajnie operować.

W miarę rozwoju i skalowania firmy, systemy i oprogramowanie (biznesowe, sprzedażowe i marketingowe) mocno się rozrastają. I tworzą lawinę...

Każdy zespół tworzy własny proces, dane są zamykane w strukturach konkretnego narzędzia lub oprogramowania, wydajność spada. Aby lepiej się rozwijać, zespoły operacyjne potrzebują narzędzi, które czynią je kluczowymi dla rozwoju.

Niezależnie od tego, czy jesteś częścią zespołu RevOps, czy prowadzisz działania operacje dla pojedynczego działu, Centrum Operacyjne od HubSpot zapewnia ujednolicony zestaw narzędzi, który łączy aplikacje, czyści dane klientów i automatyzuje procesy biznesowe w ramach jednej centralnej Platformy CRM.

Wynik! Wydajna, dopasowana i elastyczna firma, która zapewnia klientom bezproblemowe customer experience i obsługę na całej ich ścieżce zakupowej.

Narzędzia, które sprawią że będziesz działać (i rozwijać się) lepiej!

Spraw, aby współpraca Twoich systemów była łatwiejsza niż kiedykolwiek.

data-sync-clean

Synchronizacja danych

Synchronizuj swoje aplikacje i dane w łatwym, niewymagającym kodu pakiecie. Uzyskaj dwukierunkową synchronizację, niestandardowe mapowania pól, filtrowanie i synchronizację historyczną, aby wszystkie zespoły działały ze sobą w zgodzie.

Automatyzacja jakości danych

Wyeliminuj czasochłonne czyszczenie danych. Automatycznie porównuj i czyść rekordy kontaktów, konwertuj właściwości daty oraz formatuj dane dzięki nowym, gotowym do użycia automatyzacjom.

Właściwości niestandardowe

Ciesz się elastycznością przechowywania i dostosowywania wszystkich danych w HubSpot. Dziel i rozmieszaj dane niestandardowych properties w raportach i twórz dashboardy analityczne, aby dzielić się spostrzeżeniami ze swoim zespołem.

Dostosuj procesy biznesowe, aby zmniejszyć tarcia z klientami.

custom-lead-rotation-screenshot

Programowalna automatyzacja

Zadbaj o wydajność swojego zespołu i zadowolenie klientów. Koduj niestandardowe akcje automatyzacji dla każdego procesu biznesowego - rotacja potencjalnych klientów do przedstawiciel na podstawie lokalizacji, zarządzanie obszarem, odnowienia i nie tylko.

Rozszerzenia workflowów

Wyzwalaj akcje w systemach innych firm - wiadomość Slack, zaproszenie do Zoom, zadanie w Asana i dziesiątki innych - z Workflowów HubSpot.

Zarządzanie zespołem i uprawnieniami

Dbaj o organizację i wydajność swojego zespołu, zapewniając każdemu użytkownikowi dostęp do odpowiednich zasobów. Szybko przeglądaj uprawnienia, stan i dostępność w całym zespole oraz zarządzaj nimi.

cta ogólne-baner
Marketing Hub

Oprogramowanie operacyjne, które skaluje się razem z Twoją firmą!

Wypełnij formularz, a doradzimy Ci w wyborze planu i pomożemy we wdrożeniu, integracji i automatyzacji.