Demo HubSpot
Start z HubSpot

Start z HubSpot

Przewodnik po bezpłatnych narzędziach HubSpot

Co to jest HubSpot?

HubSpot to potężne połączenie różnych produktów oprogramowania, które pomogą Twojej firmie wykorzystać potęgę świata cyfrowego świata i jak najlepiej wykorzystać marketing.

Poznaj HubSpot

Istnieją trzy „huby” - marketing, sprzedaż i obsługa klienta. Fundamentem wszystkich 3 hubów jest HubSpot CRM - oprogramowanie do zarządzania relacjami z potencjalnymi i obecnymi klientami. Oprócz tego HubSpot posiada również moduł systemu zarządzania treścią (HubSpot CMS), który pozwoli ci zbudować stronę internetową, która w połączeniu z wymienionymi wcześniej narzędziami HubSpot tworzy spójny ekosystem rozwoju Twojej firmy online.

Jak rozpocząć korzystanie z HubSpot?

Rozpoczęcie pracy z HubSpot jest łatwiejsze niż myślisz. Dostępne są bezpłatne narzędzia HubSpot (wykraczające poza klasyczny CRM), co oznacza, że masz szansę poznać, zrozumieć i docenić potęgę tego oprogramowania - bez konieczności inwestowania finansów na samym początku.

Pomagają one w skutecznym marketingu cyfrowym oraz usystematyzowaniu, połączeniu i analizie postępów w Twoich procesach sprzedażowych.

Darmowe narzędzia HubSpot

Bezpłatny HubSpot CRM jest centralnym elementem darmowego zestawu narzędzi. Dostępnych jest kilkanaście przydatnych funkcji, które są niewątpliwie doskonałym sposobem na rozpoczęcie.

Bezpłatne funkcje HubSpot CRM:

Darmowe narzędzia marketingowe:

Wszystkie funkcje HubSpot CRM oraz:

Darmowe narzędzia sprzedaży

Wszystkie funkcje HubSpot CRM oraz:

 

 

Bezpłatne narzędzia HubSpot CRM:

 

Uzyskaj dostęp do bezpłatnych narzędzi HubSpot

Zobacz, jak użytkownicy wchodzą w interakcję z Twoją witryną, doprecyzuj podróż zakupową Twoich potencjalnych klientów oraz zamień więcej z nich w płacących klientów.

Narzędzia HubSpot pomogą Ci w bardziej strategicznym rozwoju firmy oraz zarządzaniu marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta. Łatwo zintegrujesz dane z formularzy w Twojej witrynie oraz pocztę e-mail. Szybko i bez programisty umieścisz pop-up'y na odpowiednich podstronach, aby pozyskiwać więcej potencjalnych klientów.  W jednym miejscu możesz śledzić i analizować proces sprzedaży oraz wyniki Twojej firmy.

Sprawdź jak wyglądają bezpłatne narzędzia HubSpot na żywo.

Umów się na prezentację HubSpot