Demo HubSpot

Poznaj CRM kochany nie tylko przez działy sprzedaży!

Myślisz, że oprogramowanie CRM służy tylko do zarządzania kontaktami? Zastanów się jeszcze raz.

HubSpot CRM to narzędzia dla wszystkich członków Twojego zespołu. W 100% darmowe - na zawsze. Sprawdź, w jaki sposób bezpłatny HubSpot CRM ułatwi pracę w Twojej firmie.

Brandrocket Hubspot CMS

HubSpot CRM dla szefów sprzedaży

Dzięki łatwemu w obsłudze HubSpot CRM nigdy nie będziesz musiał ręcznie wypełniać i aktualizować raportów sprzedażowych ani zastanawiać się, czy Twój zespół realizuje założone cele. Masz ważniejsze rzeczy do zrobienia.

Zobacz HubSpot CRM w akcji

Pełen wgląd w proces sprzedażowy w czasie rzeczywistym.

Śledź cały proces sprzedażowy na przejrzystym, czytelnym pulpicie nawigacyjnym. 

Miej pewność, że Twój zespół realizuje postawione cele, dzięki szczegółowym raportom dotyczącym sprzedaży, produktywności oraz indywidualnych wyników. W HubSpot CRM będziesz mieć wszystkie dane potrzebne do jeszcze lepszego zarządzania sprzedażą.

A co najważniejsze, bez względu na to, czy jesteś małą czy dużą firmą - w HubSpot CRM cieszysz się nieograniczoną liczbą użytkowników, danymi i nawet milionem kontaktów bez limitu czasu i daty wygaśnięcia.

Brandrocket-Hubspot-lejek-sprzedazowy

Darmowe funkcje, które pokochasz

Brandrocket-Hubspot-umawianie-spotkan

Daj swojemu zespołowi sprzedaży narzędzie, którego faktycznie będą używać.

Przyspiesz proces sprzedaży. Z HubSpot CRM twój zespół sprzedaży będzie zamykał większą liczby transakcji przy mniejszym nakładzie pracy. A do tego pozwoli wyeliminować  tarcia w  procesie sprzedaży. 

Dane kontaktów w HubSpot CRM są automatycznie wzbogacane o dane z ponad 20 milionów firm. A dzięki automatycznym powiadomieniom w chwili, gdy potencjalny klient otworzy wiadomość e-mail lub odwiedzi Twoją witrynę - Twoi handlowcy, będą mieli wszelkie potrzebne informacje do kontaktowania się z odpowiednimi potencjalnymi klientami we właściwym czasie.

Odkryj jak łatwe jest nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami dzięki bezpłatnemu planowaniu spotkań, czatowi na żywo, szablonom wiadomości e-mail czy funkcji „kliknij, aby zadzwonić”.

Darmowe funkcje, które pokochasz

HubSpot CRM dla handlowców

Nie trać czasu na nieczytelne arkusze kalkulacyjne i rutynowe zadania. HubSpot CRM to zestaw narzędzi, które pomogą Ci zwiększyć wydajność oraz skrócić proces sprzedaży.

Chcesz sprzedawać więcej, pracując mniej?

Lejek sprzedaży, który nie przecieka.

Chcesz wykorzystywać maksimum pozyskanych leadów, ale arkusz kalkulacyjny nie daje już rady? HubSpot CRM w łatwy i przejrzysty sposób organizuje Twoje kontakty, a Ty skupiasz się na tym co najważniejsze - procesie sprzedaży. HubSpot CRM wymaga minut, a nie miesięcy, aby się go uczyć, a nowe kontakty w Twojej bazie danych są automatycznie wzbogacane o dane z ponad 20 milionów firm.

Możesz organizować i sortować kontakty oraz transakcje według różnych kryteriów oraz tworzyć zadania przypominające Ci o ważnych terminach. Dzięki automatycznemu śledzeniu połączeń, łatwej komunikacji z wykorzystaniem szablonów e-maili, powiadomieniach o spotkaniach oraz szybkiemu dodawaniu notatek - oszczędzasz czas i sprzedajesz szybciej.

Handlowiec

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

Brandrocket-Hubspot-email-tracking

Otrzymuj powiadomienia, gdy Twój lead otworzy e-mail i łatwo prześlij follow-up.

Z HubSpot CRM, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy Twój potencjalny klient otworzy wiadomość e-mail oraz w łatwy sposób możesz wysłać do niego follow-up, wykorzystując zapisane szablony, lub zadzwonić bezpośrednio z CRM-a.

HubSpot CRM można szybko zintegrować z Google (Gmail / GSuite) oraz Outlook. Możesz też wysłać link do planowania spotkania (face-to-face lub video rozmowy), które automatycznie synchronizuje się kalendarzem, eliminując czasochłonne dogrywanie terminów spotkań. Szybko i bez problemu zrobisz notatki przypisane do każdego kontaktu, poświęcając swoją uwagę na budowaniu relacji z klientami.

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

HubSpot CRM dla marketerów

Kto powiedział, że CRM jest tylko dla handlowców i działu sprzedaży? HubSpot CRM zawiera bezpłatne narzędzia do generowania leadów i e-mail marketingu, dzięki którym możesz faktycznie budować i rozwijać swoją bazę e-mail oraz działania lead generation.

Zobacz Hubspot CRM w akcji

Pozyskuj więcej nowych potencjalnych klientów i powiększaj swoją bazę e-mail.

Przyciągnij więcej odwiedzających do swojej witryny, dzięki możliwości zintegrowania kont reklamowych oraz bezpłatnym narzędziom do zarządzania kampaniami reklamowymi. Powiększ swoją bazę e-mail oraz skutecznie przekształcaj odwiedzających w kwalifikowanych potencjalnych klientów, dzięki atrakcyjnym formularzom.

HubSpot CRM automatycznie organizuje, każdy pozyskany kontakt oraz śledzi jego aktywność na Twojej stronie internetowej. Rozmawiaj się z odwiedzającymi w czasie rzeczywistym, kiedy odwiedzają Twoją stronę za pomocą live chatu - lub łatwo skonfiguruj chatboty - bez konieczności kodowania.

Brandrocket-HubSpot-marketing-dashboard

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

Marketer

Dbaj o swoje leady - buduj listy mailingowe oraz łatwo twórz i wysyłaj masowe wiadomości e-mail.

Hubspot CRM automatycznie dostosuje ich wyświetlanie do różnych urządzeń. Dzięki połączeniu danych kontaktów z CRM, masz potężne możliwości personalizacji swoich wiadomości e-mail. Wbudowane funkcje analityczne pozwolą Ci szybko sprawdzić, które e-maile, strony, oferty i źródła ruchu generują najwięcej konwersji.

W jednym miejscu masz pełne dane i statystyki o tym, tym z których źródeł ruchu dotarli użytkownicy, jak poruszają się po Twojej witrynie oraz jakie maile doprowadzają do największej ilości zamkniętych deali i sprzedaży. Mierz faktyczną skuteczność działań marketingowych, raportuj bez problemów oraz wyłapuj trendy, które pozwolą Ci systematycznie podnosić konwersję.

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

HubSpot CRM dla zespołów obsługi klienta

Narzędzia, które organizują komunikację i skupiają uwagę Twojego zespołu na kliencie. Wszystko zawarte w bezpłatnym Hubspot CRM.

Zobacz Hubspot CRM w akcji

Zapomnij o chaosie komunikacyjnym, dzięki skrzynce inbox.

Dzięki skrzynce inbox, łączącej w sobie wszystkie kanały komunikacji z klientem (e-mail, chat, obsługa zgłoszeń / tickety) oraz możliwości przypisywania i filtrowania konwersacji, błyskawicznie możesz odpowiedzieć na pytania i rozwiązać problemy swoich klientów.

Skrzynka inbox w HubSpot CRM to jedno, wspólne miejsce w którym cały twój zespół obsługi klienta, może przeglądać, zarządzać i odpowiadać na zgłoszenia klientów - bez względu na kanał, z którego zostało ono wysłane.

Każdy kontakt z klientem, wszystkie niezbędne informacje i kontekst komunikacji, są gromadzone i łatwo filtrowane w jednym miejscu - dzięki czemu masz pod ręką wszystko czego potrzebujesz, aby udzielić klientowi jak najlepszej pomocy.

Brandrocket-Hubspot-ObsługaKlienta

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

Brandrocket-Hubspot-ObslugaKlienta-tickety

Pomagaj klientom szybciej dzięki zgłoszeniom, narzędziom zwiększającym produktywność oraz raportom.

Obecnie klienci oczekują szybkich odpowiedzi i rozwiązań. Sprawnie zarządzaj obsługą zgłoszeń dzięki ticketom i śledź postępy w jednym panelu. Skróć czas reakcji na zgłoszenie, dzięki narzędziom zwiększającym produktywność.

Twórz szablony i gotowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dzięki czemu już nigdy nie będziesz tracić czasu na pisanie tej samej wiadomości e-mail lub odpowiedzi na czacie dwa razy. Szczegółowe raporty, które pokazują m.in liczbę zgłoszeń, kategorię, czas odpowiedzi oraz czas oczekiwania klienta, będziesz mieć wszystkie potrzebne dane do podnoszenia jakości obsługi klienta.

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

HubSpot CRM dla menedżerów operacyjnych

Zapewnij swoim zespołom sprzedaży i marketingu bezpłatne narzędzia, które podnoszą produktywność. W Hubspot CRM masz wszystkie potrzebne funkcje do monitorowania i raportowania oraz integracji z dodatkowymi narzędziami. Nie wspominając o nieograniczonej liczbie użytkowników, danych i do miliona kontaktów.

Zobacz Hubspot CRM w akcji

Zapewnij sukces swojemu zespołu, dzięki łatwym w użyciu narzędziom i integracji.

Szukasz technologii która będzie wspierać pracę Twojego zespołu, a nie utrudniać im życie? Taki właśnie jest HubSpot CRM. Z łatwością twórz i dostosowuj formularze, aby Twój zespół marketingowy mógł skutecznie generować leady.

Wyposaż handlowców i marketerów w narzędzia, które oszczędzają czas i pozwalają skutecznie pozyskiwać nowych klientów. A dzięki ponad 300 dostępnym integracjom możesz połączyć aplikacje i programy, których na co dzień używają zespoły w Twojej firmie.

Brandrocket-Hubspot-Integracje

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

Brandrocket-Hubspot-leaderboard

Zautomatyzuj zarządzanie kontaktami oraz śledź aktywność i wydajność.

Twórz widoki i automatyzuj działania, aby łatwo zarządzać kontaktami i danymi. Następnie usiądź wygodnie, ponieważ rekordy kontaktów są automatycznie uzupełniane danymi z formularzy oraz informacjami o ich aktywnościach na Twojej stronie. Są również automatycznie wzbogacane o informacje z ponad 20 milionów firm.

Wbudowane funkcje raportowania pozwalają Ci w czytelny sposób monitorować dane i wskaźniki, na których Ci najbardziej zależy, jak np..: liczbę nowych, pozyskanych kontaktów, informacje o transakcjach (deal’ach) nad którymi pracuje Twój zespół sprzedaży czy też wszystkie zadania i czynności Twojego zespołu.

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

HubSpot CRM dla właścicieli firm

Masz dużo na swojej głowie? Czas ułatwić sobie pracę!

W HubSpot CRM łatwo i sprawnie będziesz zarządzał swoimi kontaktami i klientami oraz wysyłał zbiorcze wiadomości e-mail! Wszystko za pomocą jednego narzędzia i całkowicie za darmo.

Zobacz Hubspot CRM w akcji

Zarządzaj kontaktami i organizuj je w jednej, łatwej w użyciu bazie.

Stosy wizytówek? Arkusze kalkulacyjne? Masa kontaktów na LinkedIn? Przestań zarządzać swoimi relacjami chaotycznie. HubSpot CRM pozwala Ci zebrać je w jednym miejscu i ułatwia śledzenie każdego szczegółu Twoich relacji biznesowych. Skanuj wizytówki w aplikacji i automatycznie twórz kontakty w CRM.

Monitoruj aktywność swoich kontaktów na Twojej stronie internetowej i identyfikuj nowych potencjalnych klientów. Zarządzaj procesem sprzedaży, organizuj i odpowiadaj na zgłoszone potrzeby i problemy swoich klientów oraz analizuj zagregowanie dane i informacje - w jednym miejscu.

Brandrocket-Hubspot

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

Brandrocket-Hubspot-Wlasciciel-EmailMarketing

Wysyłaj (za darmo) masowe kampanie e-mail i zdobywaj nowych klientów.

Twórz masowe kampanie e-mail oraz spersonalizowane wiadomości, aby budować i pielęgnować relację - z leadami i z klientami. Gdy używasz tego samego narzędzia do zarządzania kontaktami i e-mail marketingu, jest to łatwe! Bez znajomości kodowania, twórz i dodawaj formularze do swojej strony internetowej - tak, aby zamienić odwiedzających w wartościowe leady, a następnie w klientów.

Panel raportów pozwoli Ci monitorować liczbę nowych pozyskanych leadów oraz śledzić zadania i aktywności - marketingowe i sprzedażowe - podjęte do budowanie relacji z klientem.

Darmowe funkcjonalności, które pokochasz

Skuteczne w pojedynkę. Jeszcze bardziej potężne razem.

Platforma rozwoju HubSpot pomoże Ci nabrać rozpędu i rozwinąć Twoją firmę.

HubSpot to pełen zestaw oprogramowania do marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, a jego rdzeniem jest całkowicie darmowy CRM. Są potężne same w sobie - ale jeszcze lepsze, gdy są używane razem. 

Bezpłatny HubSpot CRM

Wszystko, czego potrzebujesz do organizowania, śledzenia i budowania relacji z Twoimi leadami i klientami. W 100% darmowe. Na zawsze.

Marketing Hub

Zwiększaj ruch, podnoś konwersję odwiedzających oraz planuj, prowadź i analizuj swoje działania marketingowe w jednym miejscu - korzystając z landing page, automatyzacji marketingu i wielu innych.

Sales Hub

Oszczędzaj czas, dzięki narzędziom sprzedażowym, które usprawnią komunikację z leadami i klientami, zautomatyzują rutynowe działania i pomogą szybciej finalizować transakcje.

Service Hub

Narzędzia do obsługi klienta, które pomagają sprawnie odpowiadać na ich potrzeby, wyprzedzać ich oczekiwania i zmieniać ich w promotorów Twojej firmy.

Operations Hub

Hub Operacyjny zapewnia ujednolicony zestaw narzędzi, który łączy aplikacje, czyści dane klientów i automatyzuje procesy w ramach jednej Platformy CRM

Platforma wzrostu
Wdrożenie HubSpot CRM
Wdrożenie HubSpot

Poukładaj i usystematyzuj swój proces sprzedaży! 

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Hubspot w Polsce, co daje Ci gwarancję profesjonalnego wdrożenia i szybkiego uruchomienia Hubspot CRM w Twojej firmie. 

Wypełnij formularz i umów się z nami rozmowę.