Konsultacja

Poznaj możliwości Platformy HubSpot

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce. Pomożemy Ci wyborze i zakupie HubSpot.

Sprawdź dlaczego 143k+ firm wybrało HubSpot i dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz
  • jak HubSpot wspiera strategię Inbound oraz Account Based Marketingu
Dlaczego warto wybrać HubSpot

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
Platforma Marketing Automation
Poznaj Marketing Hub →
Sales Hub
CRM i automatyzacja sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
Service Hub
Narzędzia dla Customer Service
Poznaj Service Hub →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →

Uruchom HubSpot z Brandrocket!

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem HubSpot w Polsce, który solidnie wdroży HubSpot w Twojej firmie i przeszkoli Twoje zespoły, tak aby sprawnie korzystały z Hubspot w codziennej pracy.


Nasze usługi obejmują:

  • Onboarding Marketing i Sales Hub
  • Wdrożenia całej Platformy HubSpot i pojedynczych hubów
  • Praktycznie szkolenia i warsztaty
  • Audyty portalu HubSpot
  • Integracje z zewnętrznymi systemami
Nie mam jeszcze HubSpot
Mam HubSpot

HubSpot Onboarding

Pomożemy Ci zacząć korzystać z HubSpot w Twojej firmie
Marketing Hub
Uruchom automatyzację w firmie
Poznaj proces i ofertę
Sales Hub
Uruchom CRM w swojej firmie
Sprawdź ofertę Onboarding
Konsultacje i szkolenia
Rozwiązania, praktyczna, wiedza i know-how
Sprawdź ofertę
Audyt HubSpot
Uporządkuj i wykorzystaj HubSpot na MAXA
Zamów Audyt
baner-CMS
strony www

Strona internetowa na HubSpot CMS

Dynamiczne, inteligentne strony internetowe, które dostosowują się do potrzeb Twoich klientów!

Wyobraź sobie witrynę internetową, która dynamicznie dostosowuje się do użytkownika, witrynę, którą możesz samodzielnie edytować, witrynę internetową, która jest scalona z wszystkimi Twoimi kanałami marketingowymi - od blogowania, przez media społecznościowe, e-mail marketing, po analitykę i automatyzację marketingu.

Tak właśnie będzie działać Twoja nowa witryna na HubSpot CMS!

grafa-top

Co to jest HubSpot CMS?

HubSpot CMS to potęga funkcjonalności i szybkości. Połączony z automatyzacją marketingu w HubSpot Marketing Hub PRO jest doskonałą platformą do rozwoju Twojej firmy.

Nasza wiedza i doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu stron internetowych dla firm B2B w HubSpot CMS, pozwoli Ci cieszyć się niesamowitymi rezultatami.

Poznaj HubSpot CMS
cms-laptop

Dlaczego tworzymy witryny na HubSpot CMS?

Tworzyliśmy strony internetowe (a nawet całe portale korporacyjne) w systemie WordPress, Drupal oraz w niestandardowych systemach zarządzania treścią. I chociaż tworzyliśmy świetnie wyglądające witryny internetowe, brakowało im bezproblemowej i spójnej integracji z działaniami marketingowymi, sprzedażowymi oraz obsługą klienta.

Aby prowadzić wielokanałowy marketing, trzeba było integrować mnóstwo dodatkowych narzędzi, na przykład do integracji danych z CRM, budowania landing page pod kampanie czy integracji danych i wysyłania kampanii e-mail marketingowych oraz lead nurturingu. Do tego dochodziło scalanie i analizowanie rozproszonych danych z różnych kanałów.

Wybierając HubSpot, korzystasz ze zintegrowanego systemu, który łączy to wszystko w jednej, potężnej platformie. Każdy komponent marketingu, sprzedaży i customer service jest ze sobą powiązany, dzięki czemu możesz łatwo prowadzić i analizować działania na każdym etapie buyers journey oraz pozyskiwać setki nowych leadów i klientów, a twoja strona internetowa staje się bardzo wartościowym aktywem w Twoim biznesie.

integracja

Perfekcyjny front-end

Nasz zespół współpracuje przy tworzeniu witryn HubSpot, tak aby generowały popyt na Twoje produkty i usługi oraz pozyskiwały dla Ciebie potencjalnych klientów.

Atrakcyjne i sprzedażowe treści, wyśmienity projekt graficzny i programowanie łączą się, aby zapewnić odwiedzającym wartościowe informacje i przyjemne doświadczenia w korzystaniu z Twojej witryny oraz zwiększyć ich konwersję na potencjalnych klientów.

frontend2

Doskonały back-end

Aby uzyskać świetnie wyglądające, szyte na miarę strony internetowe, nasi programiści opierają się na funkcjonalności platformy HubSpot i tworzą solidne, niezawodne moduły i szablony, które później możesz edytować.

backend3
fala4-1

Zwinne dostarczanie

Ponieważ strony internetowe odgrywają ważną rolę w pozyskiwaniu oraz dalszej obsłudze klienta, wzrosła ich skala, złożoność i koszt. Tworzenie od razu rozbudowanej witryny internetowej i launch jej w całości, rzadko ma komercyjny sens.

Rozwiązujemy ten problem, stosując podejście agile, dzieląc na etapy powstawanie witryny i uruchamiając najważniejsze podstrony, a następnie wprowadzając kolejne podstrony, dodatkowe elementy i aktualizacje.

Po ukończeniu Twoja witryna staje się żywym, dopasowanym do potrzeb zasobem, który z czasem można ulepszać.

dostarczenie
fala3-4

Jak tworzymy strony na HubSpot CMS?

Witryna internetowa zbudowana w oparciu o HubSpot CMS to potężne narzędzie, które umożliwi Ci generowanie wysokiej jakości leadów i zwiększaniu popytu na Twoje produkty i usługi poprzez inbound marketing.

Nasze zwinne podejście do projektowania i rozwoju stron internetowych pozwala nam dostarczać je jako samodzielne projekty lub jako część stałej obsługi inbound marketingowej.

Ile kosztuje projekt i stworzenie strony na HubSpot CMS?

tworzymy2