Brief

Poznaj możliwości Platformy HubSpot

 

Dowiedz się:

  • jak HubSpot pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i klientów,
  • jakie huby wybrać, aby rozwijać i skalować firmę jeszcze lepiej,
  • jak zintegrować i zautomatyzować procesy w Twojej firmie,
  • jak zredukować liczbę narzędzi, z których korzystasz,
  • HubSpot wspiera Inbound Marketing,
Jak HubSpot wspiera rozwój firmy?

Rozwiązania HubSpot

Co to jest HubSpot →
Marketing Hub
System do marketing automation
Marketing Hub →
Sales Hub
Nowoczesne wsparcie sprzedaży
Poznaj Sales Hub →
HubSpot CMS
System zarządzania treścią
Poznaj HubSpot CMS →
Operations Hub
Centrum operacyjne firmy
Odkryj Operations Hub →
Menu
Brief
baner-CMS
strony www

Strona internetowa na HubSpot CMS

Dynamiczne, inteligentne strony internetowe, które dostosowują się do potrzeb Twoich klientów!

Wyobraź sobie witrynę internetową, która dynamicznie dostosowuje się do użytkownika, witrynę, którą możesz samodzielnie edytować, witrynę internetową, która jest scalona z wszystkimi Twoimi kanałami marketingowymi - od blogowania, przez media społecznościowe, e-mail marketing, po analitykę i automatyzację marketingu.

Tak właśnie będzie działać Twoja nowa witryna na HubSpot CMS!

grafa-top

Co to jest HubSpot CMS?

HubSpot CMS to potęga funkcjonalności i szybkości. Połączony z automatyzacją marketingu w HubSpot Marketing Hub PRO jest doskonałą platformą do rozwoju Twojej firmy.

Nasza wiedza i doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu stron internetowych dla firm B2B w HubSpot CMS, pozwoli Ci cieszyć się niesamowitymi rezultatami.

Poznaj HubSpot CMS
cms-laptop

Dlaczego tworzymy witryny na HubSpot CMS?

Tworzyliśmy strony internetowe (a nawet całe portale korporacyjne) w systemie WordPress, Drupal oraz w niestandardowych systemach zarządzania treścią. I chociaż tworzyliśmy świetnie wyglądające witryny internetowe, brakowało im bezproblemowej i spójnej integracji z działaniami marketingowymi, sprzedażowymi oraz obsługą klienta.

Aby prowadzić wielokanałowy marketing, trzeba było integrować mnóstwo dodatkowych narzędzi, na przykład do integracji danych z CRM, budowania landing page pod kampanie czy integracji danych i wysyłania kampanii e-mail marketingowych oraz lead nurturingu. Do tego dochodziło scalanie i analizowanie rozproszonych danych z różnych kanałów.

Wybierając HubSpot, korzystasz ze zintegrowanego systemu, który łączy to wszystko w jednej, potężnej platformie. Każdy komponent marketingu, sprzedaży i customer service jest ze sobą powiązany, dzięki czemu możesz łatwo prowadzić i analizować działania na każdym etapie buyers journey oraz pozyskiwać setki nowych leadów i klientów, a twoja strona internetowa staje się bardzo wartościowym aktywem w Twoim biznesie.

integracja

Perfekcyjny front-end

Nasz zespół współpracuje przy tworzeniu witryn HubSpot, tak aby generowały popyt na Twoje produkty i usługi oraz pozyskiwały dla Ciebie potencjalnych klientów.

Atrakcyjne i sprzedażowe treści, wyśmienity projekt graficzny i programowanie łączą się, aby zapewnić odwiedzającym wartościowe informacje i przyjemne doświadczenia w korzystaniu z Twojej witryny oraz zwiększyć ich konwersję na potencjalnych klientów.

frontend2

Doskonały back-end

Aby uzyskać świetnie wyglądające, szyte na miarę strony internetowe, nasi programiści opierają się na funkcjonalności platformy HubSpot i tworzą solidne, niezawodne moduły i szablony, które później możesz edytować.

backend3
fala4-1

Zwinne dostarczanie

Ponieważ strony internetowe odgrywają ważną rolę w pozyskiwaniu oraz dalszej obsłudze klienta, wzrosła ich skala, złożoność i koszt. Tworzenie od razu rozbudowanej witryny internetowej i launch jej w całości, rzadko ma komercyjny sens.

Rozwiązujemy ten problem, stosując podejście agile, dzieląc na etapy powstawanie witryny i uruchamiając najważniejsze podstrony, a następnie wprowadzając kolejne podstrony, dodatkowe elementy i aktualizacje.

Po ukończeniu Twoja witryna staje się żywym, dopasowanym do potrzeb zasobem, który z czasem można ulepszać.

dostarczenie
fala3-4

Jak tworzymy strony na HubSpot CMS?

Witryna internetowa zbudowana w oparciu o HubSpot CMS to potężne narzędzie, które umożliwi Ci generowanie wysokiej jakości leadów i zwiększaniu popytu na Twoje produkty i usługi poprzez inbound marketing.

Nasze zwinne podejście do projektowania i rozwoju stron internetowych pozwala nam dostarczać je jako samodzielne projekty lub jako część stałej obsługi inbound marketingowej.

Ile kosztuje projekt i stworzenie strony na HubSpot CMS?

tworzymy2